ЯК ЗАБРАТИ ЖОВТИЗНУ З МІКРОХВИЛЬОВКИ?

Як забрати жовтизну з мікрохвильовки?

Ми всі стикаємося з тим, що мікрохвильовка з часом втрачає свій білосніжний вигляд, жовтіє і покривається жирними плямами. Виникає питання, як позбутися від цієї жовтизни і повернути техніці первісний зовнішній вигляд. У цій статті ми розкриємо найефективніші способи, які допоможуть відновити чистоту та свіжість вашої мікрохвильової печі.

1. Розчин з содою

Сода – універсальний засіб, який є в кожному будинку. Вона відмінно справляється з різними видами забруднень, у тому числі і з жовтизною. Для приготування розчину змішайте три столові ложки соди з однією склянкою теплої води. Змочіть губку в розчині і протріть внутрішню поверхню мікрохвильовки, приділяючи особливу увагу жовтим плямам. Залиште розчин на 10-15 хвилин, а потім змийте його чистою водою. Сода допоможе розчинити жир і усунути неприємний запах.

2. Оцет

Оцет також є ефективним засобом для видалення жовтизни з мікрохвильовки. Змішайте рівні частини оцту і води в пульверизаторі. Розпорошіть розчин на внутрішню поверхню печі та залиште на 5-7 хвилин. Потім протріть її губкою або м'якою тканиною. Оцет має знежирюючі властивості і допоможе видалити навіть стійкі плями.

3. Лимон

Лимон – ще один натуральний засіб, який допоможе позбутися від жовтизни в мікрохвильовій печі. Розріжте лимон навпіл і видавіть сік в миску. Змочіть губку в лимонному соці та протріть внутрішню поверхню мікрохвильовки. Залиште сік на 10-15 хвилин, а потім змийте його чистою водою. Лимонна кислота допоможе розчинити жир і освіжить мікрохвильовку.

4. Парові очищення

Якщо жовтизна в мікрохвильовій печі застаріла і її важко видалити звичайними способами, то можна використовувати парове очищення. Для цього налийте в тарілку одну склянку води і поставте її в печі. Увімкніть мікрохвильовку на максимальну потужність на 5-7 хвилин. Пар допоможе розм'якшити жир і бруд, які можна буде легко видалити за допомогою губки.

5. Миючі засоби

Видалити жовтизну в мікрохвильовій печі також можна за допомогою спеціальних миючих засобів. При виборі засобу звертайте увагу на його склад. Перевагу слід віддавати засобам, які не містять абразивних речовин і агресивних хімікатів. Дотримуйтесь інструкцій на етикетці засобу, щоб використовувати його правильно.

Висновок

Дотримуючись цих порад, ви зможете легко впоратися з будь-якими видами забруднень в мікрохвильовій печі, включаючи жовті плями. Головне – регулярно чистити її, щоб запобігти появі стійкої жовтизни і неприємного запаху.

Поширені запитання

  • Чому в мікрохвильовій печі з'являється жовтизна?

Жовтизна в мікрохвильовій печі може з'явитися через скупчення жиру, бруду і залишків їжі. Також жовтизну може викликати перегрів їжі або використання печі в невідповідному режимі.

  • Як часто потрібно чистити мікрохвильову піч?

Рекомендується чистити мікрохвильову піч мінімум раз на місяць, а краще – частіше, якщо ви часто користуєтеся нею. Це допоможе запобігти появі стійкої жовтизни та неприємного запаху.

  • Можна використовувати для чищення мікрохвильовки металеву щітку?

Ні, металеву щітку не можна використовувати для чищення мікрохвильовки, оскільки вона може пошкодити поверхню печі. Краще використовувати м'яку губку або тканину.

  • Чи можна використовувати для чищення мікрохвильовки абразивні засоби?

Ні, абразивні засоби не можна використовувати для чищення мікрохвильовки, оскільки вони можуть пошкодити поверхню печі. Краще використовувати засоби з м'якою формулою.

  • Як запобігти появі жовтизни в мікрохвильовій печі?

Щоб запобігти появі жовтизни в мікрохвильовій печі, рекомендується:

  1. Регулярно чистити мікрохвильову піч.
  2. Не перегрівати їжу.
  3. Використовувати мікрохвильовку тільки за призначенням.
  4. Не ставити в мікрохвильову піч металевий посуд.

Тоже интересно