Власова Євгенія Олександрівна

Євгенія Власова: Історія зірки української поп-музики

Хто така Євгенія Власова?

Євгенія Власова – українська співачка, модель, актриса і телеведуча. Вона народилася 8 квітня 1978 року в Києві. Євгенія Власова прославилася в кінці 1990-х років завдяки хітам "Поцілуй меня, милый", "Ветер", "Я не боюсь" і "Шоколадный заяц".

Музична кар'єра Євгенії Власової

Євгенія Власова почала свою музичну кар’єру в 1996 році, коли вона взяла участь у музично-розважальному шоу “Народна зірка”. Вона перемогла в конкурсі і отримала контракт з продюсерським центром “Юністар”. У 1998 році вийшов дебютний альбом Євгенії Власової “Сны”. Альбом мав великий успіх і отримав статус “платинового”.

У 2000 році Євгенія Власова випустила свій другий альбом “Без тебя”. Цей альбом був ще більш успішним, ніж перший, і отримав статус “двічі платинового”. У 2002 році Євгенія Власова випустила третій альбом “Эта любовь”. Цей альбом мав успіх, але не зміг повторити успіху двох попередніх альбомів.

У 2004 році Євгенія Власова випустила четвертий альбом “Четыре стихии”. Цей альбом був експериментальним і не мав комерційного успіху. Після цього Євгенія Власова взяла творчу перерву.

Повернення Євгенії Власової на сцену

У 2010 році Євгенія Власова повернулася на сцену з новим альбомом “Отпусти”. Цей альбом був тепло зустрінутий критиками і шанувальниками. У 2012 році Євгенія Власова випустила шостий альбом “Я люблю тебя”. Цей альбом був менш успішним, ніж попередній, але все ж таки мав успіх.

У 2014 році Євгенія Власова випустила сьомий альбом “Мой мир”. Цей альбом став останнім альбомом співачки. Після цього Євгенія Власова знову взяла творчу перерву.

Особисте життя Євгенії Власової

Євгенія Власова була одружена тричі. Перший її чоловік – український бізнесмен Володимир Дубонос. Вони одружилися в 1998 році, але розлучилися в 2000 році. Другий її чоловік – російський бізнесмен Дмитро Костюк. Вони одружилися в 2003 році, але розлучилися в 2006 році. Третій її чоловік – український бізнесмен Сергій Огір. Вони одружилися в 2008 році, але розлучилися в 2010 році.

Євгенія Власова сьогодні

Сьогодні Євгенія Власова проживає в США. Вона зрідка виступає на концертах і бере участь у телевізійних програмах.

Висновок

Євгенія Власова – одна з найпопулярніших українських співачок 1990-х років. Її пісні досі звучать на радіо і телебаченні. Євгенія Власова – талановита співачка, модель і актриса. Вона внесла великий внесок у розвиток української поп-музики.

Часто задаються питання

  1. Які найпопулярніші пісні Євгенії Власової?
  2. Скільки альбомів випустила Євгенія Власова?
  3. Скільки разів Євгенія Власова була заміжня?
  4. Де сьогодні проживає Євгенія Власова?
  5. Чим займається Євгенія Власова сьогодні?

Тоже интересно