ЩО ПОДАРУВАТИ ЧОЛОВІКУ НА 39 РОКІВ

Що подарувати чоловіку на 39 років: 10 найкращих ідей

39 років – це особливий вік для чоловіка. Він вже не молодий, але ще й не старий. Він досяг багато чого в житті, але попереду ще багато чого чекає. Що подарувати йому на день народження?

1. Технічний гаджет
Якщо ваш чоловік захоплюється технікою, то можете сміливо подарувати йому новий смартфон, планшет, ноутбук або смарт-годинник. Якщо він любить слухати музику або грати в ігри, то можете подарувати йому нові навушники, ігрову консоль або портативний плеєр для музики.

2. Аксесуар для автомобіля
Якщо ваш чоловік любить проводити час за кермом, то можете подарувати йому нові чохли на сидіння, килимки в салон або ароматизатор для повітря. Можете також подарувати йому автомийка, щоб він міг завжди підтримувати свій автомобіль у чистоті.

3. Спортивний інвентар
Якщо ваш чоловік любить спорт, то можете подарувати йому новий велосипед, бігову доріжку або тренажер для дому. Можете також подарувати йому абонемент в спортзал або басейн.

4. Подарунковий сертифікат
Якщо ви не знаєте, що конкретно подарувати чоловікові, то можете подарувати йому подарунковий сертифікат на його улюблену суму. Він зможе використовувати його, щоб купити собі те, що йому дійсно хочеться.

5. Романтична вечеря
Можете приготувати для чоловіка його улюблену страву або замовити столик в його улюбленому ресторані. Проведіть час разом, розмовляючи і насолоджуючись один одним.

6. Поїздка
Якщо ви і чоловік любите подорожувати, то можете подарувати йому поїздку в його улюблене місто або країну. Це буде прекрасний спосіб провести час разом і створити нові спогади.

7. Подарунок ручної роботи
Якщо ви любите робити подарунки своїми руками, то можете зробити для чоловіка щось особливе. Це може бути шарф, светр, картина або щось інше, що йому точно сподобається.

8. Парні подарунки
Якщо ви хочете подарувати чоловікові щось, що буде нагадувати йому про вас, то можете подарувати йому парні браслети, чашки, футболки або щось інше. Це буде прекрасний спосіб показати йому, як сильно ви його любите.

9. Незвичайний подарунок
Якщо ви хочете подарувати чоловікові щось незвичайне, то можете знайти його в інтернеті або в магазинах, що спеціалізуються на оригінальних подарунках. Це може бути що завгодно, починаючи від набору для вирощування бороди і закінчуючи польотом на повітряній кулі.

10. Подарунок з гумором
Якщо ваш чоловік любить жартувати і сміятися, то можете подарувати йому щось з гумором. Це може бути прикольна футболка, чашка з написом або щось інше, що його точно розсмішить.

Висновок

Який би подарунок ви не вибрали, найголовніше – щоб він був подарований від щирого серця. Чоловік оцінить ваш подарунок, незалежно від його вартості чи оригінальності.

Запитання, що часто задаються

1. Що подарувати чоловікові, у якого все є?
Якщо чоловік, у якого все є, то можете подарувати йому подарунковий сертифікат або щось незвичайне, наприклад, політ на повітряній кулі або майстер-клас з будь-якої цікавої для нього теми.

2. Що подарувати чоловікові, який нічого не хоче?
Якщо чоловік, який нічого не хоче, то можете подарувати йому щось, що буде йому корисно, наприклад, новий набір інструментів або побутову техніку.

3. Що подарувати чоловікові, у якого є все, але він любить сюрпризи?
Якщо чоловік, у якого є все, але він любить сюрпризи, то можете подарувати йому щось незвичайне і оригінальне, наприклад, набір для вирощування бороди або політ на повітряній кулі.

4. Що подарувати чоловікові, який захоплюється спортом?
Якщо чоловік, який захоплюється спортом, то можете подарувати йому новий велосипед, бігову доріжку або тренажер для дому. Можете також подарувати йому абонемент в спортзал або басейн.

5. Що подарувати чоловікові, який любить подорожувати?
Якщо чоловік, який любить подорожувати, то можете подарувати йому поїздку в його улюблене місто або країну. Це буде прекрасний спосіб провести час разом і створити нові спогади.

Тоже интересно