ЩО ГІРШЕ 2 ЧИ НЕАТЕСТАЦІЯ В ШКОЛІ

Що гірше 2 чи неатестація в школі?

Невдача як шанс чи неатестація як перешкода

Ця тема торкається дуже широкого кола людей, як учнів, так і батьків, вчителів, старшокласників. Саме тому важливо підійти до неї максимально детально, розкласти все по поличках і дати відповідь на всі питання.

Складність чинити опір стресу

Будь-який підліток стикається зі стресом, неважливо, отримав він двійку або його не атестували. Важливим є фактор, що людина звикла сприймати цю інформацію. Якщо підліток не був раніше до такого готовий, він просто-на-просто не знайде вирішення проблеми, а лише закриється в собі, і з ним згодом буде складно спілкуватися.

Оцінювання знань: об'єктивне чи суб'єктивне?

Тут ми стикаємося з тим, що міністерство освіти ставить під сумнів кваліфікацію вчителів. Також варто розглянути той факт, що більшість дітей, що не пройшли атестацію, здають іспити зовнішнього оцінювання задовільно. Так, отримуємо суперечку, без об’єктивності, де всі сторони намагаються довести свою правоту.

Як неатестація може вплинути на майбутнє?

На практиці неатестація дитини ніяк не вплине на її майбутнє. Це можливо лише за умови, якщо дитина володіє хоча б базовими знаннями та і надалі планує навчатися в школі.

І що ж гірше, 2 чи неатестація?

Виходячи з досвіду багатьох учнів, неатестація не є чимось страшним. Це лише стрибок на місці, перепочинок, після якого учень чи учениця повертається до навчання у школі з новими силами та бажанням. В той час як двійка може поставити себе каменем спотикання на шляху до навчання та постійно нагадувати про себе в вигляді зіпсованого атестату.

Висновок

Потрібно звернути увагу на проблему відсутності об'єктивного оцінювання. Потрібно розробити дійсно чіткий алгоритм дій, що може регулювати оцінку знань учнів. Саме це допоможе мінімізувати конфлікти між школярами та вчителями.

Запитання, що часто задаються

  1. Чи може неатестація вплинути на вступ до вишу?
  2. Як не отримати двійку в школі?
  3. Що робити, якщо дитину не атестували?
  4. Чому вчителі можуть перебільшувати свої вимоги?
  5. Чому неатестація сприймається як щось страшне?

Тоже интересно