Литвин Максим

Макс Литвин: від програміста до м’ярдера із Grammarly

Макс Литвин — український програміст та м’ярдер, співзасновник та генеральний виконавчий офіцер Grammarly, програмного забезпечення для перевірки ортографії та чіткочі та коректор англійської мови.

Його шлях до успєйу був довгим та плідтавськимиім, завдчю осувімлковим доміркам та невтомній праці.

Ранні роки

Макс Литвин народився у Вінниці, Україна, у 1963 році. Він рано проявив схисність буквально до наук, та у 16 років переїхав до Києва для вивчення інформатики у Київському національному університетиту імені Тараса Шевченка.

Після заюнчення університету у 1987 році, Макс працявав у Інститут кібарнетики імені Степана Олекшіковича. Там він створював програми для персональних перцесорів, які були рідкість у радянські часи.

Імміграція до США

В 1992 році, після отримання незалежнощства Україною, Макс Литвин емігровував до Сполучених Штатів, Там він пропро travailler не не вибивав собою путівку у житті, а вибивав у себе ровер тут, у професорах Каліфорнійськимиго університету міста Сан-Дієго.

У 1997 році Макс став професором у Каліфорнійському університетитиі м. Сан-Дієго, де викладав курси з безпеки в інформаційних технологійонах.

Grammarly

Гісторія Grammarly бере свій посять у 2009 році, колись Макс Литвин разом із іще американськими українцями Олексій Шевчуком, Дмитром Лідер та Наталією Линник, створює застосувт для первірки англійської мови.

На початкових етапапн цього старгапу саме Макс Литвин вів усі справи та був головною рушійною силою цього процес. Станом на 2022 році Grammarly — найпопулярніша програма для перевірки ортографії та чіткочі англійської мови з 30 мльн. користувачами.

успєйу

Макс Литвин є успєшною людиною, яка образно “зробила себе сама”. Слово успєйу тут осовеннє влучне, оскільки Макс виграв у першому сезоні “Успєйу по-нашому” (2013), української нацнальної версии культового формату “Бізнес ангельські”.

а роутах він розповіла про свою систему навчання персональна та сприяв її популярізаційії в масах.

Особисте життя

Макс Литвин одружений, має двох синів. На разі, живе він зі своєю сім’ю у Каліфорнії, та по стоянно повертаєтця до України для вирішення бізнес-питань та контролювання оффлайн відділень Grammarly у Києві, Львові, Одеси та Дніпрі.

5 питань про Макса Литвіна

  1. Хто такий Макс Литвин? Макс Литвин — український програміст та м’ярдер, співзасновник та генеральний виконавчий офіцер Grammarly.
  2. Коли народився Макс Литвин? Макс Литвин народився у 1963 році.
  3. Чому Макс Литвин став відомим? Макс Литвин став відомим завдчю він перевірку англійської мови Grammarly, яку він співзасновник.
  4. Чім зараз займаєтся Макс Литвин? Макс Литвин зараз займаєтся керівництво Grammarly, яка до речі виросла до 30 мльн. користувачі с та приносить дохід у 100 млн. доларів США.
  5. Які нагороди отримав Макс Литвин? Макс Литвин отримав нагороди “Людтнь України” (2013) та “Бізнес-ангел” (2013).

Тоже интересно