ХТО ЗАРАЗ ВЛАСНИК ПРИВАТБАНКУ?

Хто зараз власник ПриватБанку?

Український ПриватБанк є найбільшою торговою групою України, яка надає фінансові послуги для понад 20 мільйонів клієнтів по всій країні. Банк має потужну мережу з понад 2 000 відділень та відділень самообслуговування, а також обслуговує клієнтів через онлайн та мобільний банкінг.

Передісторія ПриватБанку

ПриватБанк був заснований у 1992 році групою підприємців на чолі з Ігорем Коломойським та Геннадієм Боголюбовим. Банк швидко розвивався і став одним із провідних банків в Україні. Однак у 2016 році Національний банк України визнав ПриватБанк неплатоспроможним та ввів тимчасову адміністрацію.

Націоналізація ПриватБанку

У грудні 2016 року Верховна Рада України прийняла закон про спеціальні заходи щодо врегулювання ситуації у ПриватБанку. Закон дозволив уряду націоналізувати банк, що було здійснено 21 грудня 2016 року. Після націоналізації банк був перейменований в АТ "ПриватБанк".

Поточний власник ПриватБанку

Після націоналізації 100% акцій ПриватБанку належать державі Україна. Банк перебуває під управлінням Кабінету Міністрів України та Національного банку України.

Перспективи ПриватБанку

Після націоналізації ПриватБанк пройшов реструктуруризацію та рекапіталізацію. Банк повернувся до прибутковості та наразі є одним із найстабільніших банків в Україні.

Висновок

ПриватБанк є одним із найважливіших банків в Україні. Банк має довгу історію та багатий досвід роботи на фінансовому ринку України. Після націоналізації банк пройшов реструктуруризацію та рекапіталізацію. Зараз банк знаходиться у стабільному стані та є одним із провідних банків в Україні.

Найчастіші питання про власника ПриватБанку

  • Хто заснував ПриватБанк?
  • Коли ПриватБанк був націоналізований?
  • Хто є поточним власником ПриватБанку?
  • Які перспективи ПриватБанку?
  • Яка роль ПриватБанку в економіці України?

Тоже интересно