ЯКА ОСНОВНА ДУМКА ТВОРУ ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ?

Яка основна думка твору В. Сосюри «Любіть Україну»?

Україна – чарівна країна

Відомий український поет В. Сосюра написав чудовий вірш «Любіть Україну», який є справжнім шедевром української літератури. Цей твір присвячений красі та величі України, її героїчному минулому та світлому майбутньому. В основі твору лежить глибока любов поета до своєї Батьківщини.

У вірші Сосюра возвеличує українську землю, її природу, мову та народ. Він називає Україну «чарівною країною», «краєм сонця і тепла», «землею пісень і легенд». Поет милується українськими полями та лісами, річками та озерами. Він захоплюється красою української природи у різні пори року. Весною Україна квітує. Літом – спіють жита на полях. Восени – дерева вкриваються різнобарвним листям. А взимку – все навколо біле та святкове.

Український народ – сильний та працьовитий

У творі Сосюра також оспівує український народ. Він називає українців «світлим і працьовитим народом». Звертаючись до українців, поет говорить: «Ви, як квіти, на землі цвітете», «Ви, як ручаї, течете». Він захоплюється мужністю та відвагою українців, які завжди відстоювали свою незалежність. Поет також підкреслює працьовитість українців. Він говорить про те, що українці – це «великі трударі».

Пам'ять про героїчне минуле України

У вірші «Любіть Україну» Сосюра згадує про героїчне минуле України. Він оспівує козаків, які боролися за незалежність України. Поет з гордістю говорить про подвиги українського народу у боротьбі проти поневолювачів. Він згадує про війни, в яких українці пролили свою кров. Сосюра закликає українців пам’ятати про своє славне минуле і бути гідними своїх предків.

Світле майбутнє України

Поет вірить у світле майбутнє України. Він говорить про те, що «Україна буде вільною і незалежною». Він бачить, як розвивається і процвітає його батьківщина. Він мріє про те, що Україна стане великою та могутньою державою. Сосюра закликає українців любити свою країну, берегти її та працювати для її процвітання.

Висновок

Твір «Любіть Україну» В. Сосюри – це справжнє визнання в любові до своєї Батьківщини. У вірші поет оспівує красу української землі, її природу, мову та народ. Він згадує про героїчне минуле України та вірить у її світле майбутнє. Сосюра закликає українців любити свою країну, берегти її та працювати для її процвітання.

Часті запитання

  • Чому потрібно любити Україну?
  • Як можна виразити свою любов до України?
  • Що потрібно зробити, щоб Україна стала вільною і незалежною?
  • Яким ви бачите майбутнє України?
  • Що можете зробити ви для розвитку та процвітання України?

Тоже интересно