ЯК ЗРОЗУМІТИ ЩО БІЛЬШЕ НЕ КОХАЄШ

Як зрозуміти, що більше не кохаєш

У кожному стосунку рано чи пізно виникає цей момент – сумніви. Чи це така фаза, яка пройде, чи це ознака того, що кохання пройшло? Це питання хвилює тисячі партнерів, особливо у довгострокових стосунках. Які ознаки свідчать, що більше не кохаєш людину, і як уберегти стосунки від розладу?

Які ознаки свідчать, що більше не кохаєш людину?

Байдужість. Ви більше не відчуваєте нічого до свого партнера. Цей стан дуже схожий на той, який був до початку стосунків.
Відсутність ревнощів. Ревнощі – це недобре почуття, але воно все ж таки є однією з ознак закоханості. Якщо ви більше не ревнуєте свого партнера, це може бути тривожним дзвінком.
Постійне відчуття дискомфорту. Коли ви разом, вам некомфортно, і ви всіляко намагаєтеся уникати спілкування. Вам не хочеться чути голос свого партнера, читати його повідомлення та листи, проводити з ним час.
Відсутність бажання. Ви більше не відчуваєте бажання торкатися свого партнера, обіймати його, цілувати, займатися з ним сексом. Коли він виявляє знаки уваги, вас це дратує і злить.
Радість від самотності. Раніше вам не подобалося проводити час на самоті, ви завжди прагнули бути разом зі своїм партнером, не уявляли життя без нього. Тепер же вам дуже подобається проводити час наодинці з собою, а коли партнер знаходиться поруч, вам некомфортно.

Як уберегти стосунки від розладу?

Не ігноруйте проблему. Якщо ви відчуваєте, що більше не кохаєте свого партнера, не ігноруйте це. Проблема сама по собі не вирішиться. Чим швидше ви виявите причину, тим простіше вам буде прийняти рішення.
Поговоріть із партнером. Не замовчуйте свої почуття. Поговоріть із партнером про те, що відбувається між вами, в чому проблема. Можливо, партнер відчуває те саме. А, можливо, ви разом знайдете вихід із ситуації, що склалася.
Зверніться за допомогою до психолога. Якщо ви не можете самостійно вирішити проблему, зверніться за допомогою до психолога. Він допоможе вам виявити причину відсутності почуттів до партнера, пережити розрив або відновити стосунки.

Висновок

Не варто поспішати з висновками, якщо ви відчули, що більше не кохаєте свого партнера. Дайте собі час розібратися, що сталося, і зважити усі за і проти. Можливо, це просто тимчасова криза, і ваше ставлення один до одного зміниться. Однак якщо ви після аналізу зрозумієте, що кохання минуло, найкраще закінчити стосунки, щоб не мучити ні себе, ні партнера.

Запитання, що часто задаються:

  1. Як зрозуміти, що партнер більше не кохає?
  2. Чи можна врятувати стосунки, якщо кохання минуло?
  3. Що робити, якщо партнер не хоче розлучатися?
  4. Як пережити розлучення?
  5. Як почати нове життя після розлучення?

Тоже интересно