ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ТЕЛЕФОН УКРТЕЛЕКОМ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ

Початок відключення послуги

Перш за все, вам потрібно зайти на офіційний сайт Укртелеком та увійти в особистий кабінет. Для цього введіть свій логін та пароль.

Знаходження розділу “Послуги”

Після входу в особистий кабінет знайдіть розділ “Послуги” або “Мої послуги”. Тут ви зможете переглянути всі наявні послуги та їх статуси.

Вибір телефонної послуги

Після цього знайдіть серед послуг свій телефонний номер та оберіть опцію “Відключити”. Зазвичай це можливо зробити одним кліком.

Підтвердження відключення

Необхідно буде підтвердити свою дію, прийнявши умови або введенням підтверджуючого коду. Після цього ваш телефон буде відключено від обраної послуги.

Підтвердження у додатковому листі

У деяких випадках вам може прийти лист або повідомлення на мобільний телефон з підтвердженням відключення. Тут вам також треба підтвердити свою дію.

Завершення процедури

Після підтвердження відключення ви отримаєте підтвердження через інтернет або SMS про те, що послуга успішно відключена. Тепер ви можете спокійно користуватися своїм телефоном без додаткових послуг.

Відключення телефону від Укртелекому через інтернет – проста процедура, яку можна виконати кількома простими кроками. Необхідно лише мати доступ до інтернету та особистий кабінет на сайті компанії. Таким чином, ви зможете зручно керувати своїми послугами без візиту до офісу оператора.

Популярні запитання про відключення телефону

  • Як відключити телефон від Укртелекому вручну?
  • Чи можливе відключення телефону через контакт-центр?
  • Як довго триває процедура відключення послуги?
  • Чи можливо відключити телефон на тимчасовий період?
  • Чи є штрафи за відключення послуги досить рано?

Тоже интересно