ЯК МОЖНА КУПИТИ ДЕШЕВІ АВІАКВИТКИ

Як знайти дешеві авіаквитки: поради досвідчених мандрівників

Літаки — найшвидший і найзручніший спосіб переміщення на далекі відстані, але купувати квитки на подорожі повітрям доволі дорого. Тож мрія подорожувати частіше може чекати на кращі часи. Але є декілька способів, щоб придбати дешеві авіаквитки.

1. Плануйте заздалегідь

Перший секрет дешевих перельотів — це раннє планування. Чим раніше почнете пошук, тим більше можливостей отримати хороші ціни на квитки. Ідеальний час для бронювання — за пару місяців до подорожі.

2. Будьте гнучкими

Якщо хочете купити дешеві авіаквитки, варто бути гнучкими в датах своєї подорожі. Намагайтеся бронювати квитки на середину тижня та уникайте пікових сезонів, коли ціни на квитки значно вищі. Іноді краще полетіти у вівторок замість понеділка, щоб заощадити пару сотень гривень.

3. Розгляньте бюджетні авіалінії

Бюджетні авіалінії пропонують більш низькі тарифи, хоча вони мають певні обмеження (оплата за реєстрований багаж, відсутність харчування на борту тощо). Але якщо не плануєте брати багато багажу, такий тип компаній може запропонувати найдешевші квитки.

4. Перевіряйте різні сайти

Не обмежуйтеся одним сайтом для покупки авіаквитків. Сьогодні є багато ресурсів, які порівнюють ціни різних авіакомпаній і дають змогу вибрати найвигідніші. Деякі сайти пропонують ще й промокоди та знижки на квитки.

5. Підпишіться на розсилки авіакомпаній

Деякі авіакомпанії дають знижки та пропонують спеціальні акції для підписників своїх розсилок. Отже, отримаєте змогу заощадити, якщо заздалегідь почнете моніторити розсилки і дочекаєтеся вигідної пропозиції.

6. Розгляньте можливість пересадок

Якщо ваша подорож не обмежена часом, розгляньте можливість пересадки. Це не завжди найзручніше, але часто дозволяє значно знизити вартість квитків. Як правило, чим довше триває переліт, тим дорожче коштуватиме квиток, тому пересадка може суттєво зекономити гроші.

7. Використовуйте бонуси та милі

Якщо є накопичені бонуси чи милі за програмами лояльності авіакомпаній, можна значно зекономити на придбанні авіаквитків або отримати знижку на квиток. Окрім того, зазвичай бонуси згоряють через певний термін, тож краще скористатися ними якомога скоріше.

8. Не купуйте квитки в аеропорту

Як правило, при купівлі авіаквитків в аеропорту встановлюють надто високі ціни. Найкраще забронювати і оплатити квиток заздалегідь через сайт авіакомпанії чи онлайн-агентство.

9. Слідкуйте за сезонними розпродажами

Більшість авіакомпаній регулярно проводить сезонні розпродажі квитків. Це найкращий час, щоб заощадити на перельотах. Також завжди є якісь акції та знижки. Головне — встигнути вчасно і не проґавити вигідну пропозицію.

10. Користуйтеся агрегаторами цін

Існують спеціальні сайти-агрегатори, які збирають пропозиції квитків від різних авіакомпаній, порівнюють їх і виводять на дисплей найвигідніші. Такі сайти дають змогу значною мірою заощадити час та гроші.

Висновок

Якщо ви хочете заощадити на авіаквитках, не обов'язково чекати на диво. Доступно багато варіантів і способів, які зроблять ваші подорожі значно доступнішими. Просто скористайтеся порадами, щоб завжди подорожувати вигідно і комфортно.

Найпоширеніші запитання:

  1. Які поради для покупки дешевих авіаквитків?
  2. Де знайти найдешевші квитки на літак?
  3. Як економити на перельотах?
  4. Чи варто купувати квитки в аеропорту?
  5. Як знайти акції та знижки на авіаквитки?

Тоже интересно