WHY DOES HAMLET WANT TO SEE THE GHOST

Чому Гамлет хоче побачити примару?

Гамлет, одна з найбільш загадкових і захоплюючих постатей у всій літературі, є складним і суперечливим персонажем, сповненим протиріч і внутрішньої боротьби. Його одержимість бажанням побачити примару батька є лише одним з багатьох аспектів його складної особистості.

Бажання помсти

Однією з головних причин, чому Гамлет хоче побачити примару, є його бажання помститися за смерть батька. Він вважає, що його дядько Клавдій отруїв короля Гамлета і одружився з його матір'ю Гертрудою, і він клянеться помститися. Примара єдиний, хто може розповісти Гамлету правду про те, що сталося, і дати йому сили здійснити свою помсту.

Потреба в підтвердженні

Гамлет також хоче побачити примару, щоб підтвердити свої підозри щодо отруєння батька. Він не може повірити, що його мати зрадить свого чоловіка і вийде заміж за його вбивцю, і він хоче почути це безпосередньо від примари.

Шукання істини

Гамлет також є людиною, яка прагне真理 і справедливості. Він хоче знати правду про те, що сталося з його батьком, і він готовий піти на все, щоб знайти її. Він вважає, що примара є єдиним джерелом правди і справедливості, і він не зупиниться ні перед чим, щоб побачити її.

Страх і боязкість

Однак Гамлет також боїться примари. Він знає, що це недобре і що вона може становити загрозу для нього. Однак він також розуміє, що примара є єдиним способом дізнатися правду про смерть батька, і він готовий ризикнути, щоб побачити її.

Висновок

У підсумку, Гамлет хоче побачити примару з кількох причин. Він хоче помститися за смерть батька, він хоче підтвердити свої підозри щодо отруєння, він хоче знайти правду і справедливість, і він боїться примари. Однак він також розуміє, що примара є єдиним способом дізнатися правду про смерть батька, і він готовий ризикнути, щоб побачити її.

Часто задаються питання (FAQ)

  1. Чому привид з'явився саме Гамлету?
  2. Як реагує Гамлет на появу привида?
  3. Що привид розповідає Гамлету?
  4. Які дії Гамлет робить після зустрічі з примарою?
  5. Як інші персонажі п'єси реагують на одержимість Гамлета побачити примару?

Тоже интересно