Videocon Group

Videocon Industries Limited: Індійський багатонаціональний конгломерат

<h2>Про Videocon Industries Limited

Videocon Industries Limited — індійський багатонаціональний конгломерат зі штаб-квартирою в Мумбаї. Група має 17 виробничих майданчиків в Індії, заводи в материковому Китаї, Польщі, Італії, Мексиці, а також лідерів компаній у Японії, Франції, США, Південній Кореї, Великій Британії, Швейцарії, Австралії, Норвегії, Бразилії, Канаді, Маврикії, Непалі, Іспанії, Португалії, росії, Панамі, Болівії, Польщі, Естонії, Швеції, Перу, Фінляндії, Чилі, Німеччини, Австрії, Греції, Нової Зеландії, Близького Сходу, Нідерландів, Ірландії, Індонезії, Філіппін, Папуа-Нової Гвінеї, Мадагаскару, ПАР, Сенегалу, Кот-д’Івуару, Анголи та Гани.

<h2>Продукція та послуги Videocon Industries Limited

Videocon Industries Limited виробляє широкий асортимент продукції для споживчого ринку, сільського господарства, аерокосмічної, електронної та телекомунікаційної галузей. До основних видів продукції компанії належать:

 • Телевізори
 • Холодильники
 • Пральні машини
 • Посудомийні машини
 • Кондиціонери повітря
 • Мобільні телефони
 • Комп’ютери
 • Планшети
 • Смартфони
 • Автомобілі
 • Трактори
 • Літаки
 • Вертольоти
 • Супутники
 • Телекомунікаційне обладнання

Історія Videocon Industries Limited

Videocon Industries Limited була заснована в 1984 році Нанданом Дамодаром Мхетою. Компанія почала свою діяльність з виробництва телевізорів. Згодом Videocon розширила свій асортимент продукції та вийшла на міжнародний ринок. У 2006 році Videocon придбала італійську компанію Elettrotecnica G. D’Alessandro SpA, що спеціалізується на виробництві побутової техніки. У 2007 році Videocon стала третім за величиною виробником фотокамер у світі. У 2008 році Videocon відкрила завод з виробництва мобільних телефонів у Китаї.

<h2>Фінансові показники Videocon Industries Limited

Videocon Industries Limited — один з найбільших конгломератів в Індії за річним доходом. У 2022 році виручка компанії становила 5,5 млрд доларів США. Чистий прибуток компанії за 2022 рік склав 1 млрд доларів США. Акції Videocon Industries Limited котируються на біржі BSE Limited. Капіталізація компанії становить 13,2 млрд доларів США.

Перспективи розвитку Videocon Industries Limited

Videocon Industries Limited має амбітні плани розвитку. Компанія планує розширити свій асортимент продукції та вийти на нові ринки. Videocon також планує інвестувати в дослідження та розробки нових технологій. У найближчі роки Videocon Industries Limited планує стати провідним світовим виробником електроніки та телекомунікаційного обладнання.

Висновок

Videocon Industries Limited — один з найбільших конгломератів в Індії. Компанія виробляє широкий асортимент продукції для споживчого ринку, сільського господарства, аерокосмічної, електронної та телекомунікаційної галузей. Videocon має 17 виробничих майданчиків в Індії, заводи в материковому Китаї, Польщі, Італії, Мексиці, а також лідерів компаній у багатьох країнах світу. У 2022 році виручка компанії становила 5,5 млрд доларів США, а чистий прибуток — 1 млрд доларів США.

Питання, що часто задаються

 1. Де знаходиться штаб-квартира Videocon Industries Limited?

  Штаб-квартира Videocon Industries Limited знаходиться в Мумбаї, Індія.

 2. Які основні види продукції Videocon Industries Limited?

  Videocon Industries Limited виробляє широкий асортимент продукції для споживчогоринку, сільського господарства, аерокосмічної, електронної та телекомунікаційної галузей.

 3. Скільки виробничих майданчиків має Videocon Industries Limited?

  Videocon Industries Limited має 17 виробничих майданчиків в Індії.

 4. Які країни є основними ринками збуту для Videocon Industries Limited?

  Основними ринками збуту для Videocon Industries Limited є Індія, Китай, США, Європа та Близький Схід.

 5. Які плани розвитку має Videocon Industries Limited?

  Videocon Industries Limited планує розширити свій асортимент продукції та вийти на нові ринки. Компанія також планує інвестувати в дослідження та розробки нових технологій.

Тоже интересно