Вибір телевізійних критиків

Вибір телевізійних критиків: Святкування найкращих у телебаченні

За лаштунками: Асоціація телевізійних журналістів

Вибір телевізійних критиків – це щорічна нагорода, яку вручає Асоціація телевізійних журналістів (BTJA), організація, що складається з понад 200 телевізійних критиків зі Сполучених Штатів і Канади. BTJA була заснована в 2011 році з метою визнання та нагородження найкращих телевізійних програм, виконавців та творців.

Прем'єра: 2011 рік і перша церемонія

Перша церемонія вручення нагород Вибір телевізійних критиків відбулася 20 червня 2011 року в Беверлі-Гіллз, Каліфорнія, і транслювалася в прямому ефірі на каналі V Ведучим церемонії був актор Седрік "Розважальник". Під час церемонії були вручені нагороди в 25 категоріях, включаючи найкращий драматичний серіал, найкращий комедійний серіал, найкращий актор і найкраща актриса в драмі та комедії.

Категорії: Розширення і розвиток

За роки свого існування категорії нагород Вибір телевізійних критиків розширювалися і розвивалися, щоб відображати мінливий ландшафт телебачення. Нинішні категорії включають нагороди за досягнення в різних жанрах, включаючи драму, комедію, реаліті-телебачення, вар'єте-шоу та дитячі програми. Нагороди також вручаються за акторську майстерність, режисуру, сценарій та інші аспекти телебачення.

Переможці: Відзначені таланти

За роки свого існування премія Вибір телевізійних критиків відзначила багато талановитих осіб і програм у телевізійній індустрії. Деякі з найбільш помітних переможців включають серіали "Гра престолів", "Відчайдушні домогосподарки", "Офіс" та "Шиттс-Крик", а також акторів, таких як Браян Кранстон, Клер Дейнс, Джим Парсонс і Джулія Луї-Дрейфус.

Майбутнє: Продовження пошуку видатного в телебаченні

Вибір телевізійних критиків залишається однією з найпрестижніших нагород у телевізійній індустрії. Премія продовжує відзначати видатні досягнення в телебаченні та допомагати шанувальникам відкривати нові та захоплюючі програми.

Висновок: Святкування телевізійної досконалості

Вибір телевізійних критиків – це щорічна подія, яка відзначає найкраще в телевізійній індустрії. Премія вручається Асоціацією телевізійних журналістів і визнає досягнення в різних жанрах і категоріях. Минулі переможці включають деякі з найбільш знакових серіалів і акторів у історії телебачення. Премія Вибір телевізійних критиків – це спосіб для телевізійних критиків та індустрії в цілому вшанувати та відзначити видатну роботу у світі телебачення.

Запитання, що часто ставляться

 1. Хто організовує Вибір телевізійних критиків?
  Відповідь: Вибір телевізійних критиків організовує Асоціація телевізійних журналістів (BTJA).

 2. Коли відбулася перша церемонія Вибору телевізійних критиків?
  Відповідь: Перша церемонія Вибору телевізійних критиків відбулася 20 червня 2011 року.

 3. Де відбувається церемонія Вибору телевізійних критиків?
  Відповідь: Церемонія Вибору телевізійних критиків зазвичай відбувається в Беверлі-Гіллз, Каліфорнія.

 4. Які категорії мають нагороду Вибір телевізійних критиків?
  Відповідь: Вибір телевізійних критиків має категорії для різних жанрів, включаючи драму, комедію, реаліті-телебачення, вар'єте-шоу та дитячі програми. Нагороди також вручаються за акторську майстерність, режисуру, сценарій та інші аспекти телебачення.

 5. Які деякі з найвідоміших переможців у історії Вибору телевізійних критиків?
  Відповідь: Деякі з найвідоміших переможців в історії Вибору телевізійних критиків включають "Гра престолів", "Відчайдушні домогосподарки", "Офіс" і "Шиттс-Крик", а також Браян Кранстон, Клер Дейнс, Джим Парсонс і Джулія Луї-Дрейфус.

Тоже интересно