ЩО В УКРАЇНІ КРАЩЕ НІЖ В ЄВРОПІ?

Що в Україні краще ніж в Європі?

Тема цієї статті викликає неабиякий інтерес, враховуючи останні події в Україні та стрімке бажання багатьох українців виїхати на проживання в Європу, вірячи, що там набагато краще. Але чи так це насправді? Давайте розглянемо деякі аспекти життя в Україні, які, на мій погляд, є кращими, ніж в Європі.

1. Ціни на товари і послуги

Не секрет, що в Україні ціни на товари і послуги в рази нижчі, ніж в Європі. Це стосується всього – від продуктів харчування до одягу та техніки. Зауважте, що у зв’язку з ростом інфляції та зростанням курсу валют в останній час, різниця між цінами зменшується. Також платоспроможність українців набагато менша ніж у громадян Європи. Але якщо ви отримуєте дохід з-за кордону, матимете вищу купівельну спроможність, ніж в країнах Європи.

2. Смачна їжа

В Україні є велика різноманітність смачних і свіжих продуктів харчування. Тут ви можете знайти все, що забажаєте, від свіжих фруктів і овочів до м’яса, риби, молочних продуктів і солодощів. Особливо це стосується овочів, фруктів, молока, сметани та сиру. Лише в Україні ви можете харчуватися так смачно, як звикли у своїй родині.

3. Природа

Україна – це країна з неймовірно різноманітними ландшафтами. Тут є гори, ліси, степи, річки, озера та моря. На відміну від гірських та морських курортів в Європі, в Україні до дикої природи можна дістатися буквально за пару годин на власному авті. Загалом варто сказати, що в Україні значно легше бути ближче до природи, ніж у переважній більшості країн Європи.

4. Люди

Українці – це дуже доброзичливі та привітні люди. Вони завжди готові допомогти і підтримати один одного. Завдяки, в тому числі і війні з РФ, національна ідентичність українського населення різко зросла. В Україні не така розшарована суспільна система, як в цілій низці країн Європи, що зближує українців і робить їх більш дружніми.

5. Мовна різноманітність

В Україні проживає багато різних національностей, кожна з яких має свою власну мову. Це робить Україну дуже багатомовною країною. З одного боку, це створює певні труднощі в спілкуванні, але з іншого – це робить Україну дуже цікавою і неповторною країною. Адже, вивчаючи мови інших національностей, а їх в Україні живе більше 100, можна навчити наступне покоління громадян мислити інакше, а це прискорює розвиток суспільства в цілому. Ну, а якщо ви володієте декількома мовами, можна підробляти перекладами або працювати в іноземних компаніях, у яких нині в Україні дефіцит кадрів.

Висновок

Звичайно, в Україні є багато проблем. Але є й багато позитивних сторін, які роблять її привабливою для життя. Якщо ви розглядаєте можливість переїзду в Україну, я раджу вам уважно зважити всі за і проти. Можливо, ви будете приємно здивовані тим, що Україна може вам запропонувати.

5 запитань, що часто задаються:

  1. Які основні відмінності між життям в Україні та в Європі?
  2. Що краще в Україні, ніж в Європі?
  3. Що гірше в Україні, ніж в Європі?
  4. Чи варто переїжджати з України до Європи?
  5. Яким буде життя в Україні через 10 років?

Тоже интересно