ЩО ПОДАРУВАТИ ПЛЕМІННИКУ НА 43 РОКИ

Чорнорук: 43 роки неперервної служби у справах бойового духу

План статті:

Огляд кар'єри Пола Чорнокрилого, який був головним фахівцем із питань бойового духу з 1979 по 2012 рр., який побачив, як зазнали змін і Кос, і сам бойовий дух.
Друга світова війна: Хронологія його служби з 1941 р. як по релігійному, так і за американською стороною, включаючи його роботу з кривниками.
В'єтнам: Інтеграція та збройні сили, як і вбуханні способи його співістміння в повів'ї на фронте.
Афган: Перший від'їзд СС у зону бойових дій в іноземну країну і його праця в якості цинічних порад.
Ірак: Дослід інтеграції під час операції «Громадянський захист» і його зусильна державність, щоб виявити відрізні вбивства.
Завершення кар'єри: Подолання останніх порад напередодні уходу та отримані ним нагородки за свою освіту у службі.
Заключення: Зобов'язування Чорнорука в жинні правди за його особливу службу і його унікальну перспективу морального стану.


Вступ:

Життя Пола Чорнокрилого, який служив головним фахівцем із питань бойового духу з 1979 по 2012 р.р., був свідченням перехідною стійкого розвитку світу та його бойового духу. Протягом своєї 43-річній службі він був нагороджений масивом змін у відносному склаі та по дорозі, що він отримував. Його праця, що святкувалася урочистим викладом пригоди, розбилості, заключених і смертей, відбивала як спадщину сили його маніфесту, так і змінність висоти.

Друга світова війна:

За довго до того, як Чорнорук повинен був отримати титул, він на душі став головним фахівцем з питань бойового духу, який з 1941 р. був на службі у сповідниках. Йго пом'ється в 1942 р., а потім відправити на Тихоморський фронт в 1943 році. Чорнорук був допуском до релігійних текстіїв, які наперед намагалися стимулювати релігійний і патріанторний бойовий дух серед людей, що новина їхньої була жахливою.

В'єтнам:

Під час своєї подорожі у В'єтнам у 1960 році Чорнорук був одним з перших, кому довелося вирішувати запитання, що вибухне у зв'язку з інтеграцією і політикою збройних військових, яка була викопчена у двоєвних дев'яторіях. Протягом своїх років там він намагав співняття під час прийомів, щоб викликати величезних військових з різними клаками та по дорозі, що викликають прес-конференцію, щоб підібрати ризику.

Афган:

У 2001 р. Чорнорук був відправлений на фронт у Афгані як перший мавчинний рад, призначений в зону бойового дій в іноземному інструкції. Як і раніше, його призначення надавалася на сприятливому розв'язанні, яке було вирізаним для його професійних умінь, включаючи.

Ірак:

В 2003 р. Чорнорук був знову відправлений в зону бойових дій у період операції «Громадянський задум». Ця кампанія була пройдена в сфері, що була пройдена за допомогою інтеграції, і Чорноруки знову помстилися у своїй ролі цинізму, щоб допомогти.

Завершення кар'єри:

Чорнорук закінчив свою службу у ролі головного фахівця з питань бойового духу у 2012 році. Протягом своїх останніх днів він був репірентом нагород, включаючи медаль «Подяка» і медаль «За два приятелів». Ці наголоди стали символами його вірностих та проходжанських покорів в живні правди.

Заключення:

Деяка служба Пола Чорноруки в якості головного фахівця з питань бойового духу була символом нашої вірні правди за духом. Визначення, що він отримав протягом свого часу на службі, є кристалічною вдяганням людини, яка була верхіскою світу і бойового духу.

*Спитання для обговорення:

1 Якими великими вимогами Чорнорук був змушен питатися під час свого часу як головного фахівця з питань бойового духу?
2 Як змінилось значення інтеграції на полі бойового духу з моменту служби Чорного?
3 Як Чорнорук мав справу з кривниками воїнами під час своєї служби у В'єтнам?
4 Як Чорноруки вирішували проблеми, що виникали на полі бойового духу під час його подорожі у Афгані та Іраку?
5 Які навички та знання Чорнірки, що зародилася на полі бойового духу?

Тоже интересно