Шельменко-денщик (фільм, 1971)

«Шельменко-денщик» – Славна екранізація класичної української літератури

Цей радянський музичний фільм заснований на класичній п'єсі, що дає йому особливу родзинку і шану серед кіноманів. Він переносить на екрани живий гумор та важливі соціальні теми, написані Григорієм Квіткою-Основ’яненком.

Історія Простака і його Любов

У центрі сюжету – розповідь про простого селянина на ім'я Шельменко, який має безмежну любов до своєї дружини Оксани. Через цю любов він готовий робити майже все, аби задовольнити її бажання, навіть якщо це означає піти в солдати замість свого пана.

Грандіозна Вистава з Гумором і Музикою

Фільм переповнений колоритом української культури, гумором та яскравими мелодіями. На екрані співають, танцюють і від душі жартують. Разом з тим автори підіймають питання соціальної нерівності, яке було характерним для того часу.

Яскравий Акторський Ансамбль

На головні ролі були запрошені кращі актори радянського кінематографу. Віктор Хохряков, який втілив образ Прокопа Шельменка, та Наталія Наум, що зіграла роль його дружини Оксани, з’являлися в багатьох інших стрічках і стали справжніми зірками своєї епохи.

Класика Радянського Кіно

Фільм «Шельменко-денщик» став класикою радянського кіно. Він з любов'ю поставлений, продуманий у кожній сцені і наповнений позитивним настроєм. Його по праву вважають справжньою перлиною.

Висновки

Фільм «Шельменко-денщик» – чудова екранізація класичного українського твору, яка до сих пір викликає позитивні емоції в глядачів. Він захоплює гумором, душевністю і поезією української мови.

Запитання, що часто задаються:

  1. Хто зіграв головні ролі у фільмі?
  2. Які відомі пісні звучать у фільмі?
  3. Де проходили зйомки фільму?
  4. Яка тривалість фільму?
  5. Як поставилася критика до фільму?

Тоже интересно