Податкова система Естонії

Податкові системи державних та місцевих рівнів в Естонії

Огляд

Податкові системи державних та місцевих рівнів в Эстонії характеризуються відносно високою часткою державних доходів від впрямих і непрямих оподаткувань, а також одним з найнижчих в європейському союзі рівнів оподаткування зростаючих капуталів.

У цій статті ми досліджуємо різні аспєктри ціїї системи, включаючи історію, структуру і поточні проблеми.

Історія

Податкові системи державних та місцевих рівнів в Эстонії еволюціонувала з часами.

Спроби уряду змінити систему оподаткування неодноразово супроводжувалася опором і протестами. Вже більш ніж 10 років у цій країні зберігаються нинішні ставки оподаткування.

Ці зміни в системі оподаткування пом’янулися вплив на економіку країни, забезпечуючи стабільне зростає в довгостроковій періоди.

Структура

Податкові системи державних та місцевих рівнів в Эстонії можна поділити на різні категорії, кожну з яких характеризує свій набір ставок і нормативно правових актів.

Державні рівні

 • Податки на доходи
 • Податки на соціальне страховані
 • Податки на споживанн
 • Податки на прибуль
 • Податки на зростаючі капутала

Місцеві рівні

 • Пропертальние збори
 • Збори за користуванн землею
 • Місцеві продажі
 • Збори в’їзду-виїзду
 • Місцеві збори

У кожній категорії існує різні рівні ставок оподаткування, які встановлюються і з依然ться державними і місцевими урядами.

Поточні проблеми

Податкові системи державних та місцевих рівнів в Эстонії не позбавлено проблем.

Основний проблемами включає, але не обмежуються, наступними.

 • Справедливість: Як місцеві, так і державні рівні системи оподаткування часто вважаються несправедливими, оскільки вони пропорціонально більше впливають на окремих людей і малі підприємства, ніж на великі корпораціі.
 • Складність: Управління правова і нормативно-правовя база, яка реглюмає цією складними системами оподаткування, буває складовою, а виконать вимоги ціїї бази буває нелегко навіть для самих обізнаних платників.
 • Еффективність: Бюрократія і паперова тяганина, пов’язана зі сплатою, залишаються предметом постійного беспокойства для тих, хто намагаються виконать свої плательщиків.

Заключение

Податкові системи державних і місцевих рівнів в Эстонії забезпечує стабільні доходи і відіграв важливу роль в розвитку країни. Однак ці системи мають ряд проблем, і резервних рівнів з依然ться в постійних посках шляхів для їх усунення.

Часто Задавані Пытанія

  <li><strong>Який рівні оподаткування в Эстонії?</strong></li>
  
  <p>Сумарні ставки оподаткування на рівнях в Эстонії відносно низі і порівняно з більшістю інших розвинених країн. Податки на доходи, соціальне страховані, споживанн і прибуль на капутала є головними джерелами доходу для державних і місцевих урядів.</p>
  
  <li><strong>Як це органічно?</strong></li>
  
  <p>Чітья система оподаткування в Эстонії складаються з трім рівнів: державного, регоніолного і муніципальніого. Перша відповідальний за збір більшости плательних сум, а другії, в свою, визначаєть призначені для пользоваеля ставка і обмеження. </p>
  
  <li><strong>Як і навіщо проводяться ці зміни?</strong></li>
  
  <p>Уряди здійснюючи зміна в системі оподаткування во видобутку коштів для фінсування різних суспльних пррограмм і усунення нерівености в доходах. Одна з цілей системи оподаткування в Эстонії — посиленні економічної ефективносте і конкуретну спроможеності, а також збільшення занятосте.</p>
  
  <li><strong>Які проблеми існують в сучасному стані оподаткування?</strong></li>
  
  <p>Незважаючи на відносно низокі ставки оподаткування, в Эстонії існують проблеми, пов'язані з її дисбалансованістю. Це стосуються несправедливосте в оподаткуванні різних соціальних група і не достатнього перерозподілу доходів.</p>
  
  <li><strong>Які перспективи ціїї системи в майбутньому?</strong></li>
  
  <p>Очікуєтся, что в майбутньому в Эстонії відбудуться кілька змін в оподаткуванні, які націлені на модернізацію і спрощення існуючих систем. 
  <em>Наприклад</em>, урядови країни планує знизити ставку окладу з продажі з 20% до 18% в найближайшіх років і поступово вносити інні зміни, спрямовані на поліпшення якості системи оподаткування</p>
  

Тоже интересно