Піщанська ікона Божої Матері

Піщанська ікона Божої Матері: історія, чудеса і значення

Історія Піщанської ікони Божої Матері тісно пов'язана з життям і діяльністю святителя Іоасафа, єпископа Білгородського. Святитель Іоасаф був великим подвижником і чудотворцем, який прославився своїм благочестям, смиренням і любов'ю до ближнього. В 1754 році, коли святитель Іоасаф відвідав село Піски Харківської губернії, йому було видіння, в якому з'явилася Божа Матір. Вона повеліла йому знайти ікону, яка була зариту в землі в одному з місцевих садів. Святитель Іоасаф з великою радістю виконав волю Божої Матері і незабаром ікона була знайдена. Це був чудовий образ Богородиці з немовлятком Ісусом на руках.

Чудеса Піщанської ікони Божої Матері

Відразу після того, як ікона була знайдена, почали відбуватися численні чудеса. Люди, які страждали від хвороб, отримували зцілення після того, як молилися перед Піщанською іконою. Ікона прославилася і тим, що вона допомагала бездітним парам зачати дитину.

Значення Піщанської ікони Божої Матері

Піщанська ікона Божої Матері є одним з найшанованіших образів Богородиці в Україні. Її шанують як заступницю і покровительку українського народу. Ікона зберігається в Свято-Миколаївському соборі міста Харкова. Щорічно 23 червня, в день святкування явлення Піщанської ікони Божої Матері, тисячі паломників стікаються до Харкова, щоб поклонитися чудотворному образу.

Висновок

Піщанська ікона Божої Матері – це чудотворна ікона, яка прославилася численними чудесами. Вона є одним з найшанованіших образів Богородиці в Україні. Вона шанується як заступниця і покровителька українського народу.

Запитання, що часто задаються про Піщанську ікону Божої Матері

  • Де знаходиться Піщанська ікона Божої Матері?
  • Коли було знайдено Піщанську ікону Божої Матері?
  • Які чудеса відбулися від Піщанської ікони Божої Матері?
  • Коли святкується день явлення Піщанської ікони Божої Матері?
  • Чому Піщанська ікона Божої Матері так шанується в Україні?

Тоже интересно