Нефьодов Олександр Степанович

Олександр Нефьодов: Від промисловості до дипломатії


Хто такий Олександр Нефьодов?

Олександр Нефьодов – український громадський та політичний діяч, дипломат, який обіймав посаду Голови Запорізької обласної ради та Надзвичайного і Повноважного Посла України в Киргизькій Республіці.

Початок кар’єри

Олександр Нефьодов народився 18 жовтня 1959 року у місті Запоріжжя. Розпочав трудову діяльність у 1981 році на Запорізькому металургійному заводі "Дніпроспецсталь", де пройшов шлях від майстра до заступника генерального директора із загальних питань.

Політична кар’єра

Свою політичну кар'єру Олександр Нефьодов розпочав у 1998 році, коли був обраний до Запорізької міської ради. З 2002 по 2010 рік обіймав посаду заступника міського голови. У 2010 році був обраний депутатом Запорізької обласної ради, а з 2012 року очолював обласну раду.

Дипломатична діяльність

У 2014 році Олександр Нефьодов був призначений Надзвичайним і Повноважним Послом України в Киргизькій Республіці. На цій посаді він працював до 2016 року, після чого повернувся в Україну.

Сучасна діяльність

Після завершення дипломатичної кар'єри Олександр Нефьодов займається громадською діяльністю. Він є головою Запорізького обласного відділення Всеукраїнської спілки ветеранів АТО, а також членом Координаційної ради з питань ветеранів при Президенті України.

Висновок

Олександр Нефьодов – відомий український громадський та політичний діяч, який зробив значний внесок у розвиток Запорізького регіону та України в цілому. Він є прикладом успішної людини, яка змогла реалізувати себе у різних сферах діяльності.

Часто задавані питання

  1. Які основні етапи кар'єри Олександра Нефьодова?
  2. Які посади обіймав Олександр Нефьодов у Запорізькій міській раді та обласній раді?
  3. Коли Олександр Нефьодов був призначений Надзвичайним і Повноважним Послом України в Киргизькій Республіці?
  4. Як довго Олександр Нефьодов працював на посаді посла в Киргизстані?
  5. Якою громадською діяльністю займається Олександр Нефьодов після завершення дипломатичної кар'єри?

Тоже интересно