НА ЯКІ АЙФОНИ ВИЙДЕ IOS 18

Кожного року, коли компанія Apple випускає нову версію операційної системи iOS, власники айфонів чекають з нетерпінням на можливість оновити свої пристрої. Випуск iOS 18 не став винятком і викликав багато обговорень та спекуляцій щодо того, на які айфони даний апдейт буде доступний. В даній статті ми розглянемо, які пристрої підтримують iOS 18 та які нові функції можуть очікувати користувачі.

1. iPhone 13

Почнемо з найновішого покоління айфонів – iPhone 13. Оскільки ці пристрої є найсвіжішою моделлю на ринку, вони прийдуть у комплекті з iOS 18 з фабрики. Власники iPhone 13 зможуть насолоджуватися всіма новими можливостями та вдосконаленнями, які надає ця версія операційної системи.

2. iPhone 12 та iPhone 11

Очевидно, що iPhone 12 і iPhone 11 також отримають оновлення до iOS 18. Зазвичай Apple надає підтримку для попередніх поколінь айфонів протягом декількох років після їх виходу. Таким чином, власники iPhone 12 і iPhone 11 зможуть отримувати нові функції та поліпшення, які принесе iOS 18.

3. iPhone SE (2-го покоління)

iPhone SE, який вийшов у 2020 році, також має шанс отримати оновлення до iOS 18. Цей компактний айфон є досить популярним серед користувачів, і єму іноді надають підтримку протягом тривалого часу, навіть після виходу новіших моделей.

4. iPhone XR та iPhone XS

iPhone XR і iPhone XS є трохи старішими моделями, проте, ймовірно, вони також отримають оновлення до iOS 18. За останні роки Apple проявила зацікавленість у наданні підтримки пристроям, які були випущені п’ять-шість років тому, тому власники iPhone XR та iPhone XS можуть отримати користь від нових функцій операційної системи.

5. Старіші моделі iPhone

Частка користувачів, які все ще використовують старіші моделі айфонів, такі як iPhone 8, iPhone 7 та iPhone 6S, також можуть бути зацікавлені в зміні до iOS 18. Apple зазвичай надає підтримку протягом кількох років, тому хоча нові функції можуть бути обмежені для цих пристроїв, користувачі все ж отримають деякі переваги від оновлення.

Заключні думки

Вирішення, на які айфони вийде iOS 18, є великою темою для власників айфонів. Зазвичай Apple надає підтримку для попередніх поколінь пристроїв, що дає можливість використовувати нові функції та отримувати оновлення. Як і раніше, власники iPhone 13, iPhone 12, iPhone 11, iPhone SE (2-го покоління), iPhone XR та iPhone XS можуть очікувати оновлення до iOS 18. Також, Apple може надати обмежену підтримку для старших моделей iPhone, таких як iPhone 8, iPhone 7 та iPhone 6S.

Питання, що часто задаються

  1. Які айфони підтримують iOS 18?
  2. Чи отримають iPhone XR та iPhone XS оновлення до iOS 18?
  3. Чи отримають старіші моделі iPhone оновлення до iOS 18?
  4. Які нові функції будуть доступні в iOS 18?
  5. Чи можна очікувати поліпшення продуктивності з iOS 18 на старих айфонах?

Тоже интересно