Мельник Віктор Анатолійович

Віктор Мельник: Герой України, що поклав життя за Батьківщину

Сьогодні ми розповімо вам історію Віктора Мельника — старшого солдата 57-мої окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка Збройних сил України, який загинув у боях за незалежність і територіальну цілісність нашої держави. У цій статті ми детальніше ознайомимося з біографією героя, його військовим шляхом та вшануємо його пам'ять.

Хто такий Віктор Мельник?

Віктор Анатолійович Мельник народився 27 червня 1990 року в селі Світличне Чернігівської області. З дитинства він вирізнявся самостійністю, відповідальністю та прагненням захищати слабких. Після закінчення школи Віктор вступив до Чернігівського національного технологічного університету, де здобув освіту інженера-механіка.

Військовий шлях Віктора Мельника

З початком російсько-української війни Віктор Мельник, не роздумуючи, вирішив стати на захист своєї країни. У 2014 році він був мобілізований до лав Збройних сил України і направлений до зони АТО. Віктор служив у складі 57-мої окремої мотопіхотної бригади, що базувалася в районі міста Попасна на Луганщині.

Подвиги та нагороди Віктора Мельника

За час своєї служби Віктор Мельник неодноразово брав участь у боях з російськими окупантами та їхніми найманцями. Він завжди відзначався хоробрістю, мужністю та відданістю своїй справі. За відвагу та героїзм, проявлені під час захисту Батьківщини, Віктор Мельник був нагороджений орденом "За мужність" III ступеня (посмертно).

Загибель Віктора Мельника

4 грудня 2015 року Віктор Мельник загинув в бою поблизу села Зайцеве Донецької області. Він потрапив під кулеметний обстріл ворога, прикриваючи відхід своїх побратимів. Віktor Мельник був смертельно поранений і помер на місці. Йому було всього 25 років.

Пам'ять про Віктора Мельника

Віктор Мельник залишиться в пам'яті українського народу як справжній герой, який поклав своє життя за свободу і незалежність України. Його ім'я назавжди вписане в історію нашої держави. У рідному селі Світличне Чернігівської області відкрито меморіальну дошку в пам'ять про Віктора Мельника.

Висновок

Віктор Мельник був справжнім героєм, який віддав своє життя за захист Батьківщини. Він був хоробрим, мужнім та відданим своїй справі. Пам'ять про нього назавжди залишиться в серцях українського народу.

5 запитань, що часто задаються по темі статті:

  1. Які нагороди отримав Віктор Мельник за свою службу?
  2. Де служив Віктор Мельник під час російсько-української війни?
  3. За яких обставин загинув Віктор Мельник?
  4. Де похований Віктор Мельник?
  5. Як увіковічнена пам'ять про Віктора Мельника?

Тоже интересно