Манжосов Денис Володимирович

Денис Манжосов: дивний комік, який став режисером

Денис Манжосов – це людина, яку ви можете знати за його творчими псевдонімами "Моня" або "Діня". Він народився 5 квітня 1978 року в місті Кривий Ріг і встиг проявити себе у різних творчих сферах.

Від актора до режисера

Свою кар'єру Денис розпочав як актор студії "95 квартал". Його поява на сцені завжди супроводжувалася бурхливими оплесками. Але Манжосов не зупинився на цьому і вирішив спробувати себе у режисурі. Сьогодні він успішний кінорежисер.

Сімейний розмір

Деякий час Денис Манжосов був ведучим програми "Сімейний розмір" разом з Оленою Кравець. Ця програма користувалася великою популярністю у глядачів, адже в ній йшлося про прості життєві ситуації, які знайомі кожній сім'ї.

Битва українських міст

Денис Манжосов також був капітаном команди Кіровограда (нині Кропивницький) у програмі "Битва українських міст". Ця програма була змаганням між різними містами України, в якому вони демонстрували свої культурні надбання та традиції.

Дипломований юрист

Окрім творчої діяльності, Денис Манжосов має ще одну освіту – він дипломований юрист. Це говорить про його різносторонній талант та здатність опановувати різні сфери діяльності.

Повернення на сцену

Денис Манжосов не відмовляється від своєї акторської кар'єри. Він продовжує грати в театрі та кіно. Його ролі завжди відзначаються яскравістю та харизмою.

Висновок

Денис Манжосов – це талановита людина, яка встигла проявити себе у різних творчих сферах – від акторства до режисури. Його творчість користується великою популярністю у глядачів.

Тоже интересно