КОЛИ КРАЩЕ ЇСТИ ДОМАШНІЙ СИР?

Коли краще їсти домашній сир?

Домашній сир – це корисний фермерський продукт, який має багато різноманітних вітамінів і мінералів. Він підходить для дітей і дорослих, людей похилого віку, а також вагітних жінок. Кожна господиня знає, що сир краще вживати свіжим, буквально того ж дня, коли його виготовили. В крайньому випадку, сир може зберігатися у холодильнику не більше двох днів.

Для любителів сніданку

Найкраще рішення – з'їсти сир вранці. Це дозволить вам отримати велику кількість кальцію, білку і вітамінів, які забезпечать вам відчуття ситості і енергії протягом усього дня. Декілька шматочків домашнього сиру в поєднані з ложкою меду – задоволення не тільки смачне, а й корисне.

Після активних фізичних навантажень

Якщо ви ведете активний спосіб життя, то сир стане вашим незамінним другом. Казеїн, який міститься в кисломолочному продукті, засвоюється довше, ніж традиційний білок. Це означає, що він буде довше живити м'язові волокна організму, що призведе до набору м'язової маси. Домашній сир стане в нагоді і тим, хто бажає отримати рельєфні м'язи.

Для тих, хто худне

Сир – незамінний продукт харчування людей, які бажають привести свою фігуру в порядок. Він може вгамувати почуття голоду надовго, а жирів в ньому практично немає. Також сир містить кальцій, який бере участь в метаболізмі жирів. Суворо рекомендується вводити продукт в раціон у першій половині дня.

Перший прикорм для дітей

Домашній сир хороший для дітей, оскільки він містить багато кальцію, який необхідний для росту і розвитку кісткової системи. Сир легко засвоюється і не викликає алергії. Але вводити сир дітям потрібно поступово: починаючи з половини чайної ложки, доводячи до декількох столових ложок.

У вигляді десерту

Сир може бути і корисним, і смачним. Окремо його можна їсти як десерт, додавати у випічку або використовувати як основу для приготування бутербродів.

Як зрозуміти, що домашній сир зіпсувався?

Будь-які кисломолочні продукти мають свій термін придатності, і домашній сир – не виняток. Декілька порад, які допоможуть визначити чи придатний сир до вживання:

  • Свіжий продукт має легкий, приємний запах, а несвіжий має різкий неприємний запах;
  • Свіжий продукт має натуральний молочний колір, а несвіжий може мати жовтий або зелений відтінок;
  • Свіжий продукт має однорідну, гладку консистенцію, а несвіжий – неоднорідну, розсипчасту;
  • Свіжий продукт зберігається не більше двох днів при температурі від 0 до 6 градусів, а несвіжий може зберігатися місяцями при температурі від 15 до 25 градусів.

Поширені запитання:

  1. Чи можна їсти домашній сир ввечері?
  2. Чи можна їсти домашній сир з медом?
  3. Чи можна їсти домашній сир на ніч?
  4. Чи можна їсти домашній сир при гастриті?
  5. Чи можна їсти домашній сир вагітним?

Тоже интересно