Гончар Сергій Миколайович

Сергій Гончар — легенда українського велоспорту

Хто такий Сергій Гончар?

Сергій Гончар — український професійний велогонщик, один з найкращих у світі майстрів гонок з роздільним стартом. Він народився 3 липня 1970 року в місті Рівне. Проживає в Італії, у місті Маростіка.

Спортивні досягнення Сергія Гончара

Сергій Гончар — один із найуспішніших українських велогонщиків в історії. Він вигравав чемпіонат світу в гонці з роздільним стартом у 2000 році у Ліможі та в 2002 році у Зольдері, а також був срібним призером у 1994 році в Агуадо. Крім цього, він вигравав етапи на всіх трьох Гранд-турах: на Тур де Франс (11 етапів), на Вуельті Іспанії (3 етапи) та на Джиро д'Італія (2 етапи).

Участь Сергія Гончара в Олімпійських іграх

Сергій Гончар брав участь у п'яти Олімпійських іграх: у 1996 році в Атланті, у 2000 році в Сіднеї, у 2004 році в Афінах, у 2008 році в Пекіні та у 2012 році в Лондоні. Найкращим його результатом було 4-е місце в гонці з роздільним стартом на Олімпійських іграх 2000 року в Сіднеї.

Завершення кар’єри

Сергій Гончар завершив свою спортивну кар'єру в 2015 році у віці 45 років. Після завершення кар'єри він став спортивним директором команди AG2R La Mondiale.

Особисте життя

Сергій Гончар одружений і має двох дітей. Він живе в Італії, в місті Маростіка.

Висновок

Сергій Гончар — один із найкращих українських велогонщиків в історії. Він вигравав чемпіонат світу в гонці з роздільним стартом у 2000 році у Ліможі та в 2002 році у Зольдері, а також був срібним призером у 1994 році в Агуадо. Крім цього, він вигравав етапи на всіх трьох Гранд-турах: на Тур де Франс (11 етапів), на Вуельті Іспанії (3 етапи) та на Джиро д'Італія (2 етапи). Він також брав участь у п'яти Олімпійських іграх, найкращим його результатом було 4-е місце в гонці з роздільним стартом на Олімпійських іграх 2000 року в Сіднеї.

Питання, які часто задаються

  1. Коли народився Сергій Гончар?
  2. Які головні спортивні досягнення Сергія Гончара?
  3. Скільки разів Сергій Гончар вигравав чемпіонат світу в гонці з роздільним стартом?
  4. На яких Гранд-турах Сергій Гончар вигравав етапи?
  5. Скільки разів Сергій Гончар брав участь в Олімпійських іграх?

Тоже интересно