Джиоєва Алла

Алла Джиоєва: Жінка, яка бореться за лідерство у Південній Осетії

1. Хто така Алла Джиоєва?

Алла Джиоєва — видатний політик і державний діяч Південної Осетії, колишній міністр освіти республіки та відмінник освіти СРСР. Вона народилася 23 серпня 1949 року в місті Сталінір Південно-Осетинської автономної області Грузинської РСР.

2. Освіта та кар'єра

Алла Джиоєва отримала освіту в Південно-Осетинському державному педагогічному інституті, де здобула кваліфікацію вчителя російської мови та літератури. Після закінчення інституту вона працювала вчителем у середній школі, а потім директором школи в селі Тігва. У 1990 році Алла Джиоєва була обрана депутатом Верховної Ради Південної Осетії, де займала посаду заступника голови Комітету з питань освіти, культури та науки.

3. Міністр освіти

У 1993 році Алла Джиоєва була призначена міністром освіти Південної Осетії. На цій посаді вона провела ряд реформ, спрямованих на поліпшення якості освіти в республіці. Вона запровадила нові навчальні програми та підручники, підвищила кваліфікацію вчителів та зміцнила матеріально-технічну базу шкіл.

4. Політична діяльність

У 2011 році Алла Джиоєва висунула свою кандидатуру на посаду президента Південної Осетії. Вона була єдиною жінкою серед кандидатів і виступала з програмою змін і реформ.

5. Досягнення та нагороди

Алла Джиоєва отримала звання «Відмінник освіти СРСР». Вона також нагороджена орденом «Знак Пошани» та медаллю «За трудову доблесть».

6. Висновок

Алла Джиоєва є видатним політиком і державним діячем Південної Осетії. Вона присвятила своє життя служінню народу республіки і внесла значний внесок у розвиток освіти та культури.

7. Часті запитання

 • Хто така Алла Джиоєва?
  Алла Джиоєва — видатний політик і державний діяч Південної Осетії, колишній міністр освіти республіки та відмінник освіти СРСР.

 • Яку освіту вона отримала?
  Алла Джиоєва закінчила Південно-Осетинський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Вчитель російської мови та літератури».

 • Яку посаду вона обіймала?
  Алла Джиоєва працювала вчителем, директором школи, депутатом Верховної Ради Південної Осетії та міністром освіти республіки.

 • Чому вона стала відомою?
  Алла Джиоєва стала відомою завдяки своїм реформам у сфері освіти та активній політичній діяльності.

 • Яких нагород вона удостоєна?
  Алла Джиоєва отримала звання «Відмінник освіти СРСР», орден «Знак Пошани» та медаль «За трудову доблесть».

Тоже интересно