Докази (фільм)


<h2>«Докази» (англ. Evidence) – американський фільм 2013 року</h2>

<h2>Огляд</h2>

«Докази» – це американський кримінальний трилер 2013 року, знятий Олівером Паркером за сценарієм, який він написав у співавторстві з Джоном Олденом. У фільмі знялися Аарон Екхарт, Джилл Геннессі, Аня-Тейлор Джой, Кетрін Хепберн та Том Вілкінсон. Фільм розповідає історію двох детективів, які розслідують зникнення молодої дівчини.

<h2>Сюжет</h2>

Детективи Джон Бріггс (Аарон Екхарт) і Сьюзен Фланаган (Джилл Геннессі) розслідують зникнення молодої дівчини на ім'я Анна (Аня-Тейлор Джой). Вони швидко виявляють, що справа більш складна, ніж здається на перший погляд, і що Анна, можливо, була замішана в щось зловісне.

У міру того, як розслідування триває, детективи виявляють, що Анна була членом таємної групи підлітків, які називаються «Докази». Група присвячена розслідуванню паранормальних явищ, і Анна була дуже зацікавлена ​​в пошуках інопланетян.

Детективи незабаром розуміють, що зникнення Анни пов’язане з діяльністю «Доказів», і що хтось із групи може бути відповідальним за її зникнення. Вони починають підозрювати, що група причетна до чогось більшого, ніж просто розслідування паранормальних явищ.

<h2>Актори та ролі</h2>

* Аарон Екхарт в ролі Джона Бріггса
* Джилл Геннессі в ролі Сьюзен Фланаган
* Аня-Тейлор Джой в ролі Анни
* Кетрін Хепберн в ролі матері Анни
* Том Вілкінсон в ролі батька Анни

<h2>Відгуки</h2>

Фільм «Докази» отримав змішані відгуки критиків. Деякі хвалили його за напружений сюжет і добру гру акторів, тоді як інші критикували його за передбачуваність і невиразні персонажі.

<h2>Висновок</h2>

«Докази» – це напружений кримінальний трилер, який тримає глядачів у напрузі від початку до кінця. Аарон Екхарт і Джилл Геннессі чудові у ролях детективів, які розслідують зникнення молодої дівчини. Фільм також має сильний акторський склад другого плану, включаючи Аню-Тейлор Джой, Кетрін Хепберн і Тома Вілкінсона.

<h2>Часто задавані запитання</h2>

1. <em>Який сюжет фільму «Докази»?</em>
2. <em>Хто знявся у фільмі «Докази»?</em>
3. <em>Які відгуки отримав фільм «Докази»?</em>
4. <em>Чим цікавий фільм «Докази»?</em>
5. <em>Де можна подивитися фільм «Докази»?</em>

Тоже интересно