Деркач Володимир Федорович

Деркач Володимир Федорович – військовий диригент, педагог, народний артист України

Початок кар’єри

Володимир Федорович Деркач народився 1 січня 1957 року в селі Яблучне Великописарівського району Сумської області. Ще з дитинства Володимир тягнувся до музики. Закінчив диригентсько-хоровий факультет Харківського інституту мистецтв. Після закінчення інституту розпочав свою кар’єру як диригент військового оркестру. Він швидко здобув репутацію талановитого і харизматичного лідера. Під його керівництвом оркестр здобував численні нагороди на міжнародних конкурсах.

Досягнення та нагороди

У 2002 році Володимиру Деркачу було присвоєно звання генерал-майора. У 2004 році він став народним артистом України. Також Володимир Федорович є лауреатом багатьох міжнародних конкурсів. У 1997 році він отримав золоту медаль на конкурсі диригентів у Будапешті, а в 2000 році – на конкурсі в Москві. У 2002 році його оркестр став переможцем конкурсу військових оркестрів у Санкт-Петербурзі.

Педагогічна діяльність

Володимир Деркач також займається педагогічною діяльністю. Він викладає диригування в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв України. Його студенти здобувають численні нагороди на міжнародних конкурсах, а деякі з них стали відомими диригентами.

Творчість

Володимир Деркач має величезний творчий доробок. Він написав понад 200 творів для військового оркестру, в тому числі марші, вальси, польки і танго. Його музика користується популярністю як в Україні, так і за кордоном.

Висновок

Володимир Деркач – один із найвідоміших військових диригентів і педагогів України. Його внесок у розвиток української музики неоціненний. Його твори виконуються в Україні та за кордоном. Він є прикладом для багатьох молодих музикантів, які мріють про кар’єру диригента.

Часто задавані питання

  1. Хто такий Володимир Деркач?
  2. Володимир Деркач – український військовий диригент, педагог, народний артист України.

  3. Де народився Володимир Деркач?
  4. Володимир Деркач народився 1 січня 1957 року в селі Яблучне Великописарівського району Сумської області.

  5. Які нагороди отримав Володимир Деркач?
  6. Володимир Деркач отримав звання генерал-майора, народного артиста України, а також є лауреатом багатьох міжнародних конкурсів.

  7. Де викладає Володимир Деркач?
  8. Володимир Деркач викладає диригування в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв України.

  9. Які твори написав Володимир Деркач?
  10. Володимир Деркач написав понад 200 творів для військового оркестру, в тому числі марші, вальси, польки і танго.

Тоже интересно