D.A.R.K.

D.A.R.K.: Супергурт, Що Симбіозно Звів Музичні Сфери Razom

Хто Такі D.A.R.K.?

D.A.R.K. (до 2016 року – Jetlag NYC) – це супергурт, що виконує альтернативний рок, створений на початку 2009 року колишнім басистом групи The Smiths Енді Рурком та діджеєм Оле Коретскі (англ. Olé Koretsky) у Нью-Йорку. У квітні 2014 до гурту приєдналася ірландська вокалістка рок-групи The Cranberries Долорес О'Ріордан і колектив розпочав запис нового матеріалу.

Подорож D.A.R.K.

D.A.R.K. був утворений під назвою Jetlag NYC в 2009 році Рурком і Коретскі, що зацікавилися музичною сферою після зустрічі у Нью-Йорку. Назву гурту обрали як посилання на культурне розмаїття мегаполісу та його здатність поєднувати різні елементи.

У 2012 році дует випустив свій перший студійний альбом "Jetlag NYC". Альбом був багату культурну спадщину членів групи теплий прийом критиків і фанатів. Пісні на альбомі поєднували елементи електронної музики, експериментального року та світової музики.

У 2014 році Jetlag NYC змінив назву на D.A.R.K. і додав до колективу Долорес О'Ріордан з рок-групи The Cranberries. Приєднання О'Ріордан значно вплинуло на гурт, оскільки вона привнесла більш традиційний рок-звук у їхню музику.

Музичний Стиль D.A.R.K.

Музика D.A.R.K. – це суміш альтернативного року, електронної музики та world music. Гитарний стиль Рурка створює твердий фундамент для багатошарових електронних ландшафтів Коретскі. Вокал О'Ріордан відрізняється силою, емоційністю та унікальним діапазоном.

Дискографія D.A.R.K.

D.A.R.K. випустили два студійних альбоми:

 • "Jetlag NYC" (2012)
 • "Science Agrees" (2015)

Вклад D.A.R.K. у Музику

D.A.R.K. захоплюють уяву слухачів за допомогою своєї здатності поєднувати різні музичні жанри та культурні впливи. Вони створили унікальний і освіжаючий звук, який приваблює широку аудиторію.

Висновок

D.A.R.K. – це супергурт, який залишив помітний слід в музичній індустрії. Їхня музика поєднує в собі елементи електронної музики, експериментального року та світової музики, створюючи унікальний і захоплюючий звук. Гурт також відомий своїми енергійними живими виступами.

Часто Задавані Питання

 • Хто є учасниками D.A.R.K.?
  Енді Рурк, Оле Коретскі та Долорес О'Ріордан.
 • Які жанри музики виконує D.A.R.K.?
  Альтернативний рок, електронна музика та світова музика.
 • Коли був сформований D.A.R.K.?
  У 2009 році.
 • Скільки альбомів випустив D.A.R.K.?
  Два: "Jetlag NYC" (2012) і "Science Agrees" (2015).
 • Чи гастролював D.A.R.K.?
  Так, гурт гастролював по всьому світу.

Тоже интересно