ЧОМУ ОРФЕЮ НЕ ВДАЛОСЯ ВРЯТУВАТИ КОХАНУ

Перш ніж розберіться у причинах невдачі Орфея, слід детально розглянути, що відбулося. Орфей, талановитий музикант і співак, безумовно любив свою дружину Еврідіку всім серцем. Коли вона померла, він був спустошений і не міг жити без неї.

Можливо, найголовніший урок, який ми можемо винести з цієї трагічної історії, полягає в тому, що іноді, незважаючи на нашу найкращі зусилля, не все в житті може бути досягнутим. Це болючий урок, але це урок, який всі ми повинні засвоїти.

1. Орфей не дотримався угоди

Головною причиною, чому Орфей не зумів врятувати свою кохану, було те, що він не дотримався угоди з Аїдом. Аїд погодився звільнити Еврідіку за умови, що Орфей не буде озиратися назад, коли вони йдуть із підземного світу. Однак Орфей не втримався від того, щоб озирнутися, і Еврідіка зникла назавжди.

2. Орфей був надто самовпевненим і поспішним

Орфей, на думку багатьох, був дуже самовпевненим у своїх здібностях. Він повірив, що зможе пройти крізь царство мертвих і врятувати Еврідіку, незважаючи на те, що це було практично неможливо. Він не був готовий до труднощів, з якими зіткнувся, і в кінцевому підсумку заплатив високу ціну за свою гордість.

3. Орфей не зміг відпустити Еврідіку

Навіть після того, як Орфей дізнався про угоду з Аїдом, він не зміг відпустити Еврідіку. Він був настільки засмучений її смертю, що не хотів рухатися далі. Він був зациклений на своїй втраті і не міг перейти до наступного етапу свого життя.

4. У Аїду були інші плани

Аїд, бог підземного світу, можливо, ніколи не збирався дозволяти Орфею забрати Еврідіку. Він міг використовувати Орфея, щоб потрапити у світ живих і wreak havoc. Або, можливо, він просто занадто любив Еврідіку, щоб відпустити її.

5. Орфей недостатньо вірив

Орфей недостатньо вірив у силу своєї музики. Він не був упевнений, чи зможе він зачарувати Аїда і Персефону своєю музикою. Якби він більше вірив у себе, він міг би досягти успіху.

Висновок

Історія Орфея і Еврідіки — це трагічна історія про втрату і нездійснені мрії. Однак це також історія про силу любові. Любов Орфея до Еврідіки була настільки сильною, що він був готовий зробити все, щоб врятувати її.

5 часто задаваних питань про Орфея і Еврідіку

  1. Яка була причина смерті Еврідіки?

  2. Як Орфей намагався врятувати Еврідіку?

  3. Що трапилося, коли Орфей порушив угоду з Аїдом?

  4. Чому Орфей не зміг відпустити Еврідіку?

  5. Як історія Орфея і Еврідіки може бути інтерпретована сьогодні?

Тоже интересно