ЧОМУ НЕ ЗАВОДИТЬСЯ МАШИНА ВАЗ 2106

Чому не заводиться машина ВАЗ 2106: причини та способи їх усунення

Якщо ви зіткнулися з тим, що ваша машина ВАЗ 2106 не заводиться, не поспішайте панікувати. У більшості випадків причину неполадки можна знайти і усунути самостійно, не вдаючись до допомоги автосервісу. У цій статті ми розглянемо найпоширеніші причини, чому ВАЗ 2106 може не заводитися, та способи їх усунення.

1. Несправність акумулятора

Однією з найпоширеніших причин, чому машина не заводиться, є несправність акумулятора. Якщо акумулятор повністю розряджений, стартер не зможе провернути двигун. Для того, щоб перевірити акумулятор, необхідно скористатися тестером або мультиметром. Якщо напруга акумулятора нижче 12 вольт, його необхідно зарядити або замінити.

2. Несправність стартера

Якщо стартер не працює, він не зможе провернути двигун і машина не заведеться. Причин несправності стартера може бути багато: зношені щітки, несправність втягуючого реле, пошкодження обмотки. Для того, щоб перевірити стартер, необхідно подати на його клеми напругу безпосередньо від акумулятора. Якщо стартер працює, значить причина не в ньому. Якщо стартер не працює, необхідно зняти його і відвезти в автосервіс для ремонту або заміни.

3. Несправність системи запалювання

Якщо система запалювання не працює належним чином, свічки запалювання не зможуть дати іскру і двигун не заведеться. Причин несправності системи запалювання може бути багато: несправність котушки запалювання, високовольтних проводів, свічок запалювання, трамблера. Для того, щоб перевірити систему запалювання, необхідно скористатися тестером або мультиметром. Якщо в системі запалювання виявлено несправність, необхідно замінити відповідні деталі.

4. Несправність паливної системи

Якщо паливна система не працює належним чином, паливо не зможе надходити в двигун і машина не заведеться. Причин несправності паливної системи може бути багато: засмічений паливний фільтр, несправність бензонасоса, несправність паливного бака, засмічені паливні магістралі. Для того, щоб перевірити паливну систему, необхідно скористатися манометром для вимірювання тиску палива. Якщо тиск палива нижче норми, необхідно знайти і усунути причину несправності.

5. Несправність системи охолодження

Якщо система охолодження не працює належним чином, двигун може перегрітися і машина не заведеться. Причин несправності системи охолодження може бути багато: несправність термостата, несправність водяного насоса, засмічений радіатор, недостатній рівень охолоджуючої рідини. Для того, щоб перевірити систему охолодження, необхідно скористатися термометром для вимірювання температури охолоджуючої рідини. Якщо температура охолоджуючої рідини вище норми, необхідно знайти і усунути причину несправності.

Висновок

Якщо ваша машина ВАЗ 2106 не заводиться, не поспішайте панікувати. У більшості випадків причину неполадки можна знайти і усунути самостійно, не вдаючись до допомоги автосервісу. Для цього необхідно перевірити акумулятор, стартер, систему запалювання, паливну систему і систему охолодження. Якщо ви не впевнені в своїх силах, краще звернутися за допомогою до автосервісу.

Часто задаються питання

  1. Чому моя машина ВАЗ 2106 не заводиться вранці?
  2. Що робити, якщо стартер не крутить двигун?
  3. Як перевірити систему запалювання?
  4. Як перевірити паливну систему?
  5. Як перевірити систему охолодження?

Тоже интересно