ЧОМУ НЕ ДОХОДЯТЬ ПОВІДОМЛЕННЯ В ВАЙБЕР

Чому не доходять повідомлення в Вайбер?

У наш час Вайбер став одним з найпопулярніших месенджерів у світі. Він дозволяє здійснювати дзвінки, надсилати повідомлення, обмінюватися фотографіями та відео. Але іноді виникають ситуації, коли повідомлення в Вайбер не доходять. Чому так відбувається і що робити в такому випадку? Давайте розберемося.

Причини, чому не доходять повідомлення в Вайбер:

 • Одне з найпоширеніших причин — відсутність підключення до Інтернету. Якщо у вас немає підключення до Інтернету, то ви не зможете надсилати і отримувати повідомлення. Переконайтеся, що у вас є активне підключення до Інтернету через Wi-Fi або мобільний інтернет.
 • Ще однією причиною може бути те, що отримувач вимкнув повідомлення від вас. У цьому випадку ви зможете відправити повідомлення, але воно не дійде до адресата. Переконайтеся, що отримувач не заблокував вас. Це можна зробити, спробувавши зателефонувати йому. Якщо дзвінок не проходить, то, найімовірніше, вас заблокували. Тоді вам залишається тільки попросити отримувача розблокувати вас.
 • Також повідомлення не доходять, якщо у вас застаріла версія Вайбера. Розробники месенджера регулярно випускають оновлення, в яких виправляють помилки і додають нові функції. Якщо у вас застаріла версія Вайбера, то можливі проблеми з доставкою повідомлень. Оновіть Вайбер до останньої версії.
 • Іншою причиною може бути технічні проблеми на стороні Вайбера. Іноді, хоч і рідко, можуть траплятися збої в роботі месенджера. Вони можуть призводити до того, що повідомлення не доходять до адресатів. У цьому випадку ви нічого не можете зробити, окрім як чекати, поки проблема буде вирішена.

Що робити, якщо повідомлення не доходять в Вайбер:

Якщо ви зіткнулися з проблемою, що повідомлення в Вайбер не доходять, ви можете спробувати зробити наступне:

 1. Перевірте, чи є у вас підключення до Інтернету.
 2. Перевірте, чи отримувач не заблокував вас.
 3. Оновіть Вайбер до останньої версії.
 4. Спробуйте перезавантажити ваш пристрій.
 5. Зверніться в службу підтримки Вайбер.

Висновок:

Якщо ви зіткнулися з проблемою, що повідомлення в Вайбер не доходять, не варто панікувати. У більшості випадків цю проблему можна вирішити самостійно. Спробуйте виконати рекомендації, які описані в цій статті. Якщо це не допоможе, зверніться в службу підтримки Вайбер.

Часто задавані питання:

 • Чому повідомлення не доходять в Вайбер, якщо є підключення до Інтернету?
 • Що робити, якщо отримувач заблокував мене в Вайбер?
 • Як оновити Вайбер до останньої версії?
 • Що робити, якщо перезавантаження пристрою не допомогло?
 • Куди звертатися, якщо нічого не допомогло?

Тоже интересно