ЧОМУ НЕ ДІЄ ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ

Чому не діє лазерна епіляція: розкриваємо всі секрети

Як відомо, найефективнішим і затребуваним способом видалення небажаного волосся є лазерна епіляція. Однак в деяких випадках результат не відповідає очікуванням: волосся продовжує рости, і вся процедура виявляється марною. Чому так відбувається і як уникнути невдалого досвіду – про це ми поговоримо в даній статті.

 1. Правильний вибір клініки та обладнання

Перш ніж відправитися на процедуру лазерної епіляції, необхідно ретельно вивчити, де і як вона проводиться. На жаль, не всі медустанови, що пропонують подібну послугу, мають необхідне сертифіковане обладнання. Тому, перш ніж довіряти свою шкіру фахівцям, перевірте наявність документів у клініки.

Також варто приділити увагу виду обладнання для лазерної епіляції, яким володіє клініка. На цей час популярними є такі типи:

 1. Александритовий лазер – один з найшвидших, ефективних, але при цьому й найболючіших типів.

 2. Діодний лазер – оптимальний варіант для всіх типів шкіри та волосся.

 3. Неодимовий лазер – підходить для видалення товстого, жорсткого волосся, але може виявитися неефективним для тонкого або світлого.

 4. Рубіновий лазер – застарілий тип лазера, який все ще використовують в деяких клініках. Він не досить ефективний і досить болючий.

 5. Гормональні порушення

Валий дисбаланс гормонів, а саме підвищений рівень андрогенів, викликає надмірне зростання волосся. І на процес лазерної епіляції це впливає безпосередньо. Успіх процедури можливий лише за відсутності, гормональних порушень.

 1. Невідповідний лазер

Варто враховувати, що кожен апарат для лазерної епіляції створений з оглядкою на певні параметри волосся: ступінь товщини, довжини і забарвлення. Підбирати відповідну модель апарату повинен фахівець після консультації. Якщо ж апарат обрано неправильно, не можна розраховувати на очікуваний ефект.

Деякі клієнти з різним кольором волосся помилково проходять процедуру на одному і тому ж апараті. Однак це не зовсім правильний підхід. Процедура для темного і світлого волосся повинна суттєво відрізнятися через особливості пігменту.

 1. Порушення протоколу процедури

Лазерна епіляція — це процедура, що вимагає суворого дотримання всіх інструкцій і рекомендацій. Інакше бажаного результату досягнути не вдасться. Фахівці в галузі косметології стверджують, що навіть незначні розбіжності з встановленими правилами проведення процедури можуть звести нанівець всі зусилля.

Також для успішного проведення процедури важливо правильно підібрати потужність лазера і вибрати відповідний режим процедури. Спеціаліст повинен детально ознайомитись з особливостями організму клієнта, щоб точно налаштувати обладнання.

 1. Неправильний догляд за шкірою

Ще одна причина, чому лазерна епіляція може не принести бажаного результату, це порушення правил догляду за шкірою до і після процедури. Іноді результат може бути недостатнім через неправильно проведену підготовку до процедури і наступні заходи. У такому випадку ефективність лазерної епіляції знижується.

Висновок

Лазерна епіляція – це ефективна і безпечна процедура, яка дозволяє позбутися небажаного волосся на тривалий час. Однак іноді вона дає не ті результати, на які очікує клієнт. Причин тому може бути безліч, починаючи від неправильного вибору апарату і порушення протоколу процедури і аж до гормональних порушень. Щоб уникнути невдалого досвіду, необхідно ретельно вибирати клініку і фахівця, а також дотримуватись всіх рекомендацій по догляду за шкірою до і після процедури.

Часті запитання:

 • Чи ефективна лазерна епіляція?
 • Чи є протипоказання до лазерної епіляції?
 • Як правильно підготуватися до процедури лазерної епіляції?
 • Як доглядати за шкірою після лазерної епіляції?
 • Скільки часу триває курс лазерної епіляції?

Тоже интересно