ЧОМУ ЧОЛОВІК НЕ ХОЧЕ СЕРЙОЗНИХ СТОСУНКІВ

Серйозні стосунки – це нещо, що багато людей шукають у своєму житті. Але що робити, якщо чоловік не хоче їх мати? Чому деякі чоловіки уникають серйозних стосунків і як це пов’язано з їх психологією?

Початкова фаза стосунків

Перш за все, варто збитися битися в спіни, і зізнатися, що будь-яка розповідь про стосунки має починатися з невимовного – чоловік і жінка живуть у різних психологіях, у різних світах і зрілі дівчата, яким більше за 30, мають усвідомити те, що у чоловіків ідеї про стосунки дуже стереотипні, нерідко ще і дитячі.

Страх перед зобов’язаннями

Один з головних чинників, чому чоловіки уникають серйозних стосунків, це страх перед зобов’язаннями. Багато чоловіків можуть боятися зв’язуватися на довготривалі відносини через переживання щодо втрати свободи і незалежності. Це нормально, оскільки кожна людина хоче мати свободу вибору і можливість розвиватися. Однак, варто зрозуміти, що серйозні стосунки можуть сприяти особистому зростанню і щастю.

Страх перед ризиком

Ризик – щось, чого особистість не любить. Взагалі-то чоловік – статева істота страхова. Рідко коли вони бігають з ножиками, а щодо дівчат, то вони фізично так слабі, що і втратити, і поранити можна так, що смерть буде хорошою альтернативою. Сексуальне поведінку чоловік, опирається передусім од його страховим настановам – ні агресія, ні стосунки не можуть розгорнутися плавно, якщо страх помилки буде переважати над гармонійною поведінкою. Розповіді чоловіків 35+ – «З першім тижнем – і деришся, а потім прекрасно.Розбиваєш одну голову – і завойовуєш 13 маніпуляцій». Але психіатрии називають таких примітивників « стадомивучими».

Бажання мати контроль над ситуацією

Чоловіки можуть уникають серйозних стосунків, оскільки бажають мати контроль над ситуацією. Вони можуть вважати, що контроль є важливим елементом для їх життя і що вони повинні мати останнє слово в рішеннях, які стосуються відносин. Однак, це може призвести до проблем у стосунках, оскільки взаємодія і співпраця є важливими компонентами щасливих стосунків. Чоловікам слід навчитися довіряти і бути більш відкритими у стосунках, щоб зміцнити їхні зв’язки з партнером.

Мають негативний досвід

Чоловіки можуть також уникають серйозних стосунків через негативний досвід у минулому. Якщо у чоловіка була погана експеріенція у попередніх стосунках, він може боятися повторення негативних ситуацій і тому уникати серйозних стосунків. Це може бути результатом недовіри до партнера або страху перед розчаруванням знову. Чоловікам слід працювати над знешкодженням негативного досвіду і навчитися довіряти і знову вірити у серйозні стосунки.

Сприйняття відповідальності

Уникнення серйозних стосунків також може бути пов’язано зі сприйняттям відповідальності. Чоловіки можуть вважати, що в них недостатньо знань або здібностей, щоб бути успішними в стосунках, і тому вони уникають їх. Варто зрозуміти, що відносини – це постійний процес самовдосконалення і навчання. Здатність взяти на себе відповідальність і зробити крок уперед може бути ключем до щасливих і задоволених стосунків.

Висновок

Уникнення серйозних стосунків – це не щось незвичайне у світі чоловіків. Різні чинники, такі як страх перед зобов’язаннями, бажання мати контроль, негативний досвід або сприйняття відповідальності, можуть бути причиною цього. Чоловікам слід працювати над цими чинниками і навчитися довіряти, бути відкритими та брати на себе відповідальність у стосунках, щоб бути готовими до серйозних відносин.

Питання до подумки:

  1. Чи відчували ви коли-небудь страх перед серйозними стосунками?
  2. Яким чином негативний досвід впливає на ваші стосунки?
  3. Як ви сприймаєте відповідальність у стосунках?
  4. Як ви вважаєте, що можна зробити, щоб подолати страх перед зобов’язаннями?
  5. Які ваші переконання про серйозні стосунки і чи мають вони вплив на вашу здатність до них?

Тоже интересно