ЧИМ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ КРОКОДИЛ ВІД АЛІГАТОРА

Чим відрізняється крокодил від алігатора?

У той час як крокодили та алігатори є досить схожими рептиліями, існує кілька відмінностей, які допомагають їх розрізнити. Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше про ключові відмінності між цими двома видами.

1. Морда

Однією з найбільш помітних відмінностей є форма їхньої морди. Крокодили мають вужчу морду у формі латинської літери V, в той час як у алігаторів морда ширша з більш округлою формою. Ця різниця у формі морди позначається на їхній дієті. Крокодили, як правило, більші хижаки, які харчуються рибою та м’ясом, тоді як алігатори часто поїдають більш дрібну здобич, таку як молюски та ракоподібні.

2. Зуби

Іншою відмінною особливістю є їхні зуби. У крокодилів зуби видно, коли їх паща закрита, в той час як у алігаторів зуби не видно. Коли алігатор закриває свою пащу, його зуби, як правило, приховуються за його нижньою щелепою.

3. Луска

Третя відмінність – у їхній лусці. Луска крокодила більш жорстка і пластинчаста, в той час як луска алігатора більш м’яка та шкіряста. Крім того, на нижній стороні хвоста крокодила є два ряди зубчастих лусок, званих остеодермами, тоді як у алігатора таких остеодерм немає.

4. Середовище проживання

Крокодили, як правило, зустрічаються в солоній і злегка солоній воді, тоді як алігатори в основному є прісноводними тваринами. Однак зустрічаються винятки: алігатори були знайдені в солоній воді, а деякі крокодили були знайдені в прісній воді.

5. Поширення

Крокодили зустрічаються в тропічних регіонах Африки, Азії, Австралії та Америки, тоді як алігатори зустрічаються тільки в Східній Азії та Америці.

Висновок

Крокодили та алігатори є двома різними видами рептилій, хоча мають деякі схожі характеристики. Їх можна розрізнити за формою морди, розташуванням зубів, будовою луски, середовищем проживання та поширенням.

Запитання, що часто задаються

  1. Що є основною відмінністю між крокодилом і алігатором?
  2. Якого розміру може вирости крокодил або алігатор?
  3. Чим живляться крокодили та алігатори?
  4. Де можна зустріти крокодилів та алігаторів?
  5. Скільки видів крокодилів та алігаторів існує?

Тоже интересно