ЧИМ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ КРЕМ ДЛЯ ПОВІК ВІД КРЕМУ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ

Чим відрізняється крем для повік від крему для обличчя?

Ви намагалися нанести крем для обличчя на зону повік? Якщо так, то напевно помітили, що нічого доброго з цього не вийшло. З'явилося відчуття стягнутої та сухої шкіри, набряклості та печіння в очах. Справа в тому, що шкіра повік має ряд відмінностей:

 • Товщина. У порівнянні з іншими ділянками обличчя, шкіра в зоні повік значно тонша. На ній відсутні жирові залози, тому природне зволоження цієї ділянки неможливе.
 • М'язовий шар. Шкіра повік не має власного м'язів, а це означає, що вона не здатна самостійно підтримувати тонус.
 • Мімічна активність. Протягом дня повіки постійно перебувають у русі (ми моргаємо приблизно 15 разів на хвилину), тому на них дуже рано з'являються зморшки.

Враховуючи всі перераховані особливості, креми для повік повинні:

 • Мати легку текстуру. Засіб не повинен створювати на шкірі жирний блиск і плівку. Важливо, щоб він швидко вбирався і не залишав неприємних відчуттів.
 • Містити доглядаючі компоненти. Шкіра повік потребує додаткового зволоження і живлення. Для цього в складі крему можуть бути присутні гіалуронова кислота, вітаміни А і Е, натуральні олії і жири.
 • Не містити ароматизатори та барвники. Ці компоненти можуть викликати алергію та подразнення очей.

Чим відрізняється склад кремів для повік від кремів для обличчя?

 • Концентрація активних інгредієнтів. У кремах для повік концентрація активних інгредієнтів набагато вища, ніж у кремах для обличчя. Це пов'язано з тим, що шкіра повік більш чутлива і сприйнятлива до впливу зовнішніх чинників.
 • Склад активних інгредієнтів. У кремах для повік частіше зустрічаються пептиди, ретинол, аскорбінову кислоту (вітамін С) і гіалуронову кислоту. Ці компоненти сприяють зменшенню зморшок, підвищенню пружності шкіри і поліпшенню її кольору.
 • Текстура крему. Креми для повік мають більш легку текстуру, ніж креми для обличчя. Це пов'язано з тим, що шкіра повік більш тонка і ніжна.

Як вибрати крем для повік?

При виборі крему для повік важливо враховувати наступні фактори:

 • Вік: Чим старше ви стаєте, тим більше зволоження і живлення потрібне вашій шкірі. Якщо вам до 30 років, то вам підійде легкий крем з гіалуроновою кислотою і вітамінами А і Е. Після 30 років рекомендується перейти на більш щільний крем з пептидами і ретинолом.
 • Тип шкіри: Якщо у вас суха шкіра, то вам потрібен крем з більш жирною текстурою. Якщо у вас жирна або комбінована шкіра, то вам підійде крем з легкою текстурою.
 • Індивідуальні особливості: Якщо у вас чутлива шкіра, то вам потрібно уникати кремів, які містять ароматизатори, барвники та інші потенційно алергенні компоненти.

Як правильно наносити крем для повік?

 1. Очистіть шкіру повік від макіяжу і забруднень.
 2. Нанесіть невелику кількість крему на подушечку безіменного пальця.
 3. Розподіліть крем по шкірі повік легкими рухами від зовнішнього куточка ока до внутрішнього.
 4. Уникайте області вій.
 5. Дайте крему вбратися протягом декількох хвилин, перш ніж наносити макіяж.

Висновок

Крем для повік — це важливий косметичний засіб, який допомагає зберегти молодість і красу шкіри навколо очей. Вибирайте крем для повік відповідно до вашого віку, типу шкіри та індивідуальних особливостей. Наносите крем для повік правильно, щоб отримати максимальну користь від його використання.

5 найпоширеніших питань щодо кремів для повік

 1. Чи можна використовувати крем для обличчя в якості крему для повік?
  Ні, не можна. Шкіра повік має ряд відмінностей, тому їй потрібен спеціальний крем. Крем для обличчя може викликати роздратування, набряклість і печіння в очах.
 2. З якого віку можна починати користуватися кремом для повік?
  Починати користуватися кремом для повік можна з 25-30 років. У цьому віці починають з'являтися перші ознаки старіння шкіри.
 3. Як часто потрібно користуватися кремом для повік?
  Кремом для повік потрібно користуватися двічі на день: вранці і ввечері.
 4. Скільки потрібно наносити крему для повік?
  На кожну повіку потрібно наносити не більше горошини крему.
 5. Як правильно наносити крем для повік?
  Крем для повік потрібно наносити легкими рухами від зовнішнього куточка ока до внутрішнього. Уникайте області вій.

Тоже интересно