Ареваки

Ареваки: Загадкові Кельти Центральної Месети

Хто такі ареваки?

Ареваки – це давнє кельтське плем'я, яке оселилося в центральній Месеті на півночі Іспанії. Вони панували на більшій частині Кельтіберії з 4-го до кінця 2-го століття до нашої ери. Кельтіберія була регіоном на території сучасних Каталонії, Арагону, Наварри та Кастилії та Леона.

Яким було їхнє походження?

Ареваки, як і інші кельтські племена, мігрували до Піренейського півострова з Центральної Європи в часи Гальштадтської культури. Археологічні розкопки в Нумансії, давній аревакській столиці, виявили кельтську кераміку та зброю, які підтверджують їхнє кельтське походження.

Де вони жили?

Ареваки оселилися в центральній Месеті, на території сучасних іспанських провінцій Бургос, Сорія та Сеговія. Цей регіон був відомий своєю родючою землею та сприятливим кліматом, що дозволяло аревакам займатися сільським господарством та скотарством.

Як вони жили?

Ареваки жили в невеликих селах, побудованих на вершинах пагорбів, що забезпечувало їм захист від нападників. Вони будували свої будинки з дерева та каменю, а дахи покривали соломою. Ареваки займалися землеробством, вирощуючи пшеницю, ячмінь, бобові та овочі. Вони також розводили худобу, овець і кіз, а також займалися полюванням та риболовлею.

Якою була їхня культура?

Ареваки мали багату культуру, яка включала в себе міфологію, релігію, мистецтво та музику. Вони поклонялися різним богам, пов'язаним з природою та війною. Ареваки були відомі своїми майстерними ремісниками, які виготовляли ювелірні вироби, кераміку та зброю. Музика та танець були важливою частиною їхньої культури, а їхні інструменти включали бубни, ріжки та флейти.

Висновок

Ареваки були одним з найважливіших кельтських племен в Іспанії. Вони панували на більшій частині Кельтіберії та були відомі своєю військовою силою та культурною спадщиною. Ареваки зіграли важливу роль в історії Піренейського півострова, а їхнє спадщина досі можна знайти в культурі та традиціях регіону.

5 часто задаються запитання про ареваків

  1. Хто такі ареваки? Ареваки – це давнє кельтське плем'я, яке оселилося в центральній Месеті на півночі Іспанії.

  2. Яким було їхнє походження? Ареваки мігрували до Піренейського півострова з Центральної Європи в часи Гальштадтської культури.

  3. Де вони жили? Ареваки жили в центральній Месеті, на території сучасних іспанських провінцій Бургос, Сорія та Сеговія.

  4. Як вони жили? Ареваки жили в невеликих селах, побудованих на вершинах пагорбів, і займалися землеробством, скотарством, полюванням та риболовлею.

  5. Якою була їхня культура? Ареваки мали багату культуру, яка включала в себе міфологію, релігію, мистецтво та музику.

Тоже интересно