Алимова Альона Сергіївна

Альона Алимова: шлях від театру до кіно

Перші кроки на сцені

Альона Алимова народилася в Маріуполі в 1981 році. З дитинства захоплювалася театром і мріяла стати актрисою. Після закінчення школи вступила в Київський національний університет театру кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого. У 2003 році закінчила університет з відзнакою та отримала диплом актриси театру і кіно.

Після закінчення університету Альону Алимову прийняли в трупу Київського академічного драматичного театру на Подолі. Там вона зіграла багато ролей, серед яких: Катерина в “Грозі” О. Островського, Соня в “Злочині і покаранні” Ф. Достоєвського, Женя в “Валентинів день” І. Вирипаєва. За свою роботу в театрі була удостоєна багатьох нагород, у тому числі премії “Київська пектораль”.

Кінокар’єра

У 2009 році Альона Алимова дебютувала в кіно, зігравши невелику роль у фільмі “Кохання у великому місті”. Після цього вона знялася в декількох телесеріалах, у тому числі “Свати”, “Одного разу в Одесі” та “Коли ми вдома”. У 2012 році зіграла головну роль у фільмі “Красива жінка”, який став її кінодебютом. За цю роль була номінована на премію “Ніка” в категорії “Краща жіноча роль”.

У 2014 році Альона Алимова зіграла головну роль у телесеріалі “Катерина”, який став дуже популярним в Україні та за її межами. За цю роль актриса отримала премію “Телетріумф” у категорії “Краща жіноча роль”.

Режисерська діяльність

У 2012 році Альона Алимова дебютувала як режисер, знявши фільм “Красива жінка”. Фільм став частиною кіноальманаху “Україно, goodbye!”. У 2019 році зняла свій перший повнометражний фільм “Дівич-вечір”. Фільм отримав позитивні відгуки критиків і був відзначений на кількох кінофестивалях.

Особисте життя

Альона Алимова заміжня за актором Олексієм Горбуновим. У них двоє дітей: дочка Анастасія та син Олексій.

Висновок

Альона Алимова – талановита актриса, режисер і кліпмейкер. Вона досягла великих успіхів у всіх трьох сферах творчості. Її роботи користуються великою популярністю в Україні та за її межами. Альона Алимова – одна з найпопулярніших і найулюбленіших українських актрис.

Питання, що часто задаються

  1. Де народилася Альона Алимова?
  2. Альона Алимова народилася в Маріуполі.

  3. У яких театрах працювала Альона Алимова?
  4. Альона Алимова працювала в Київському академічному драматичному театрі на Подолі.

  5. У яких кінофільмах знімалася Альона Алимова?
  6. Альона Алимова знімалася в фільмах “Кохання у великому місті”, “Красива жінка”, “Катерина” та інших.

  7. Які режисерські роботи Альони Алимової?
  8. Альона Алимова зняла фільми “Красива жінка” та “Дівич-вечір”.

  9. Які нагороди отримувала Альона Алимова?
  10. Альона Алимова отримувала премії “Київська пектораль”, “Телетріумф” та інші.

Тоже интересно