Абрамов Аркадій Валерійович

Аркадій Валерійович Абрамов: відважний воїн та люблячий батько

Протягом століть українська земля бачила безліч героїв, які зі зброєю в руках захищали її незалежність. Серед них особливо вирізняється Аркадій Валерійович Абрамов, солдат Збройних сил України, який віддав своє життя за свободу та незалежність Батьківщини.

Хто такий Аркадій Абрамов?

Аркадій Валерійович Абрамов народився 15 травня 1979 року в селі Липове Донецької області. Він був звичайною людиною, яка трудилася на благо своєї сім'ї та Батьківщини. Однак, коли в 2014 році почалася війна на Донбасі, він не вагаючись встав на захист своєї землі.

Військовий шлях Аркадія Абрамова

Аркадій Абрамов був мобілізований до лав ЗСУ в 2014 році. Він проходив службу в складі 28-ї окремої механізованої бригади, яка брала участь у бойових діях у районі міста Дебальцеве. У січні 2015 року, під час запеклих боїв, Аркадій Абрамов загинув, захищаючи свою Батьківщину.

Нагороди та відзнаки

За свій героїзм та самовідданість Аркадій Абрамов був нагороджений орденом "За мужність" III ступеня посмертно. Його ім'я викарбувано на меморіальній дошці в селі Липове, де він народився та виріс.

Сім'я Аркадія Абрамова

Аркадій Абрамов був люблячим чоловіком та батьком двох дітей. Його дружина та діти досі проживають у селі Липове. Вони гордяться тим, що Аркадій Абрамов віддав своє життя за свободу та незалежність України.

Висновок

Аркадій Валерійович Абрамов – це зразок справжнього українського героя. Він віддав своє життя за свободу та незалежність Батьківщини, продемонструвавши незламну силу духу та відданість своїй землі. Пам'ять про Аркадія Абрамова назавжди залишиться в серцях його рідних, близьких та всіх українців.

Запитання, що часто задаються

  1. Де народився Аркадій Абрамов?
  2. Коли Аркадій Абрамов був мобілізований до лав ЗСУ?
  3. У складі якої бригади служив Аркадій Абрамов?
  4. Де загинув Аркадій Абрамов?
  5. Якими нагородами був удостоєний Аркадій Абрамов?

Тоже интересно