37-ма добровольча кавалерійська дивізія СС «Лютцов»

37-ма добровольча кавалерійська дивізія СС «Лютцов»

Історія створення дивізії

37-ма добровольча кавалерійська дивізія СС «Лютцов» була створена у квітні 1943 року. Вона була сформована з угорських, румунських, хорватських та боснійських добровольців, а також з німецьких та австрійських офіцерів. Дивізія була названа на честь прусського генерала Адольфа фон Лютцова.

Бойовий шлях дивізії

37-ма дивізія СС «Лютцов» брала участь у бойових діях наприкінці Другої світової війни. Вона вперше була задіяна у боях під час німецького вторгнення в Югославію у квітні 1944 року. Після цього дивізія воювала в Угорщині, Австрії та Чехословаччині.

Структура дивізії

37-ма дивізія СС «Лютцов» складалася з трьох кавалерійських полків, одного артилерійського полку, одного протитанкового батальйону, одного інженерного батальйону та кількох інших підрозділів. Загальна чисельність дивізії становила близько 10 000 осіб.

Озброєння дивізії

37-ма дивізія СС «Лютцов» була озброєна різноманітною зброєю, включаючи кавалерійські шаблі, карабіни, кулемети, протитанкові гармати та артилерійські установки. Також дивізія мала невеликий кількість танків та броньованих машин.

Бойові дії дивізії

37-ма дивізія СС «Лютцов» брала участь у багатьох боях під час Другої світової війни. Вона воювала проти радянських, американських, британських та югославських військ. Дивізія зазнала значних втрат у боях, але до самого кінця війни продовжувала чинити опір.

Розформування дивізії

37-ма дивізія СС «Лютцов» була розформована у травні 1945 року. Після закінчення війни багато колишніх членів дивізії були засуджені за воєнні злочини.

Висновок

37-ма добровольча кавалерійська дивізія СС «Лютцов» була одним з найелітних підрозділів військ Ваффен-СС. Вона брала участь у багатьох боях під час Другої світової війни та зазнала значних втрат. Дивізія була розформована у травні 1945 року.

Часті питання

  1. Коли була створена 37-ма дивізія СС «Лютцов»?

37-ма дивізія СС «Лютцов» була створена у квітні 1943 року.

  1. Де воювала 37-ма дивізія СС «Лютцов»?

37-ма дивізія СС «Лютцов» воювала в Югославії, Угорщині, Австрії та Чехословаччині.

  1. Який був чисельний склад 37-ї дивізії СС «Лютцов»?

Загальна чисельність дивізії становила близько 10 000 осіб.

  1. Якою була структура 37-ї дивізії СС «Лютцов»?

Дивізія складалася з трьох кавалерійських полків, одного артилерійського полку, одного протитанкового батальйону, одного інженерного батальйону та кількох інших підрозділів.

  1. Якою зброєю була озброєна 37-ма дивізія СС «Лютцов»?

Дивізія була озброєна кавалерійськими шаблями, карабінами, кулеметами, протитанковими гарматами та артилерійськими установками. Також дивізія мала невелику кількість танків та броньованих машин.

Тоже интересно